Langkau ke kandungan
ParkportalMasa menunggu langsung dan ramalan kesesakanYomiuriland
CHOOSE YOUR PARK

Pilih taman tema

Compare visit datesSemak imbas senaraiSemak imbas peta

Disney & USJ

Tokyo DisneylandTokyo DisneySeaUniversal Studios Jepun

Taman yang disokong:23

Kanto 9

  • Sanrio PurolandTokyo
  • Syurga Laut Yokohama HakkeijimaKanagawa
  • YomiurilandTokyo
  • Asakusa HanayashikiTokyo
  • Tokyo SummerlandTokyo
  • Taman Tanah Tinggi NasuTochigi
  • Ladang Keluarga Tasik Nasu RindoTochigi
  • Tokyo Dome CityTokyo
  • Mobility Resort MotegiTochigi

Koshinetsu & Hokuriku 1

  • Fuji-Q HighlandYamanashi

Tokai 5

  • LEGOLAND JepunAichi
  • Nagashima Spa LandMie
  • Kampung Shima SepanyolMie
  • Taman Litar SuzukaMie
  • LagunasiaAichi

Kansai 2

  • Nijigen no MoriHyogo
  • Nesta Resort KobeHyogo

Kyushu 2

  • Huis Ten BoschNagasaki
  • GreenlandKumamoto

Okinawa 1

  • JUNGLIA OkinawaOkinawa

Yomiuriland

TarikanKesesakan · Ramalan

Panduan taman bebas dan tidak rasmi

Memuatkan maklumat taman
© Parkportal · Laman maklumat masa menunggu dan kesesakan tidak rasmiSenarai taman tema dan petaStatus dataPrivasiMasa menunggu dan operasi mungkin berubah. Semak aplikasi rasmi sebelum melawat.
Kembali ke kalendar
RECORDED CROWD DATA

Selasa, 30 Disember 2025

Yomiuriland · Direkodkan

TarikanMasa menunggu dan status operasiKesesakan · RamalanKalendar & sejarah
Forecast model · Seimbang

Balances weekday, seasonal and event effects.

Inputs and validation

Uses each park’s observations and up to three years of weekday, holiday, seasonal, vacation and verified event patterns. Recorded results do not change with the model.

Event dates cover selected verified Disney and USJ events. Unregistered events, local school calendars, weather and future ride closures are excluded. Vacation periods are general seasonal estimates.

Wait-time baseline: 3 days (2026-10-30–2026-11-01)
Historical patterns: 969 days (2023-11-02–2026-10-26)

Two-year training / one-year holdout, with the rank scale frozen before validation

2023-10-27–2025-10-26 → 2025-10-27–2026-10-26 (326 days)

ModelMean errorRank match
Hari serupa4.1 min29.8%
Acara3.5 min41.7%
Seimbang3.6 min36.2%
Reference: constant mean5.7 min14.7%

Validation of a consistent archived metric; these scores do not measure the accuracy of current all-attraction averages or hourly forecasts.

External history contributes relative effects within each park and measurement series. Crowd points are never treated as minutes. These are provisional alternatives; no model is guaranteed to be more accurate.

Menunjukkan syot kilat terakhir yang tersedia. Data semasa mungkin tertunda.

S
Direkodkan

Berbungkus

Direkodkan38

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Mengenai rekod ini

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Data pada: 2/11/26, 4:00 PG JST

Masa menunggu tarikan untuk tarikh ini

Waktu operasi tarikh ini belum tersediaJulat masa direkodkan · 09:45–19:45

Kemudahan tanpa rekod daripada senarai semasa turut dipaparkan; ini tidak mengesahkan operasi pada tarikh tersebut. — bermaksud tiada rekod.

Masa menunggu yang hilang antara rekod tarikan dan hari yang sama diinterpolasi setiap 15 minit. ≈ dan garis putus-putus menunjukkan anggaran. Tempoh penutupan tidak disambungkan. Purata, minimum dan maksimum menggunakan rekod asal.

Penantian yang direkodkan mengikut tarikan (minit)
TarikanminimumPuratamaksimum
Splash U.F.O.90125165
Spin Runway30120165
Lipovitan Rocket Luna60135165
Giant Sky River60100135
Haunted House Hyudoro30130210
Bandit1595135
Go-Karts — Highway Course3085135
ev-グランプリ———
ゴーカート ファミリーコース4565105
Custom Garage306090
Dino Runner305575
ヒーロートレーニングセンター155575
Milky Way157590
SKY Patrol306090
Wan Wan Coaster Wandit306075
Looping Starship306090
Pteranodon's Sky Adventure154575
Hashibiro GO!305075
キャンパスチャレンジ153545
Bun Bun Swing304575
Round and Round Drive156090
Sky-Go-LAND60100120
Crazy Hyuuu154560
アニマルレスキュー153045
Round and Round Compass154045
Frog Hopper153560
Fight Ippatsu!153545
Sea Chicken GO!153575
Merry-Go-Round Dog153575
Crazy Stooon153560
Spin Drive153045
My Racing153045
えんぴつタワー152545
Sweets Cup152545
U.F.O.バンプ!152030
My Knit152030
Kids' Fire Brigade Keshippi152530
カドケシとろっこ152530
Hero Training Center: Mission 8———
Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island———
Go-Karts — Circuit Course———
Play Park———
Animal Rescue — Attack of Mechantula———
Bungee Jump———
Panorama Driving———
Tamagoro Brain Challenge———
Go-Go Mine Cart———
Nobbo Tower———
Driving Lab———
My U.F.O. Factory———
Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research———
Sea Lion Hall———
SHATEKI———
Coin Games———
Coin Games———
Fashion Lab———
U.F.O. Sauce Shooting———
Selang jadual

Setiap jam, dengan selang 15 minit meliputi jam terkini. Selang yang berterusan hanya menggunakan rekod yang dikumpul setakat ini.

0–4 minit5–7 minit8–9 minit10–13 minit14–17 minit18+ minitPanduan berdasarkan masa menunggu yang direkodkan di taman ini

Termasuk anggaran

Luas taman

49 tarikan yang ditunjukkan

1–8 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitSplash U.F.O.Spin RunwayLipovitan Rocket LunaGiant Sky RiverHaunted House HyudoroBanditGo-Karts — Highway CourseCustom Garage
30-1209:45–10:00—3060——15——
10:00–11:0090≈95≈115≈70≈70≈8030≈40
11:00–12:00≈110≈125≈120≈85≈105≈85≈60≈45
12:00–13:00≈125≈115≈120≈90≈110≈75≈50≈60
13:00–14:00≈120≈120≈140≈90≈120≈75≈60≈65
14:00–15:00≈120≈120≈135≈105≈135≈85≈75≈70
15:00–16:00≈135≈145≈155≈125≈140≈105≈85≈85
16:00–17:00≈155≈155≈165≈135≈175≈135≈130≈75
17:00–18:00≈135≈140≈150≈115≈210≈135≈135≈75
18:00–19:00≈100≈105≈125≈95—≈125—≈55
19:00–19:15———≈75—≈100—≈40
19:15–19:30———75—90—30
19:30–19:45———————≈40
19:45–20:00———————45

9–16 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitDino RunnerMilky WaySKY PatrolWan Wan Coaster WanditLooping StarshipPteranodon's Sky AdventureHashibiro GO!Bun Bun Swing
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:00≈40≈40≈40≈4045≈30—30
11:00–12:00≈45≈50≈45≈60≈60≈45≈30≈30
12:00–13:00≈50≈75≈45≈60≈60≈45≈30≈45
13:00–14:00≈60≈75≈45≈55≈55≈55≈45≈30
14:00–15:00≈60≈75≈60≈50≈60≈45≈50≈35
15:00–16:00≈60≈80≈60≈75≈70≈55≈65≈50
16:00–17:00≈75≈90≈75≈75≈90≈60≈75≈65
17:00–18:00≈65≈90≈90≈75≈75≈45≈75≈75
18:00–19:00≈45≈90≈70≈70≈65≈45≈50≈35
19:00–19:15≈45≈90≈55≈55≈45≈45≈45≈30
19:15–19:304590454545454530
19:30–19:45≈45———≈40≈45≈40≈40
19:45–20:0045———30453045

17–24 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitRound and Round DriveSky-Go-LANDCrazy HyuuuRound and Round CompassFrog HopperFight Ippatsu!Sea Chicken GO!Merry-Go-Round Dog
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:0030———≈15—30≈25
11:00–12:00≈15—≈2530≈30≈40≈30≈30
12:00–13:00≈75—≈45≈35≈30≈40≈30≈30
13:00–14:00≈75—≈45≈45≈45≈25≈30≈30
14:00–15:00≈45—≈45≈45≈40≈30≈15≈30
15:00–16:00≈85—≈50≈45≈40≈30≈20≈35
16:00–17:00≈9060≈60≈45≈55≈45≈45≈45
17:00–18:00≈90≈100—≈45≈30≈30≈70≈60
18:00–19:00≈50≈115—≈30≈30≈30≈35≈45
19:00–19:15≈40——≈40≈25≈30≈30≈45
19:15–19:3030——4515303045
19:30–19:45≈30——≈30≈15≈30≈25≈40
19:45–20:0030——1515301530

25–32 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitCrazy StooonSpin DriveMy RacingSweets CupMy KnitKids' Fire Brigade KeshippiHero Training Center: Mission 8Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:00———15————
11:00–12:00≈15—≈15≈15————
12:00–13:00≈30≈25≈20≈20—15——
13:00–14:00≈30≈30≈30≈1515≈15——
14:00–15:00≈30≈30≈30≈15≈15≈15——
15:00–16:00≈40≈35≈45≈35≈15≈20——
16:00–17:00≈60≈45≈45≈45≈30≈30——
17:00–18:00—≈40≈40≈30≈15≈30——
18:00–19:00—≈30≈20≈30≈15≈30——
19:00–19:15—≈25—≈30≈15≈30——
19:15–19:30—15—301530——
19:30–19:45—≈15——≈15———
19:45–20:00—15——15———

33–40 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitGo-Karts — Circuit CoursePlay ParkAnimal Rescue — Attack of MechantulaBungee JumpPanorama DrivingTamagoro Brain ChallengeGo-Go Mine CartNobbo Tower
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

41–48 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitDriving LabMy U.F.O. FactoryLipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret ResearchSea Lion HallSHATEKICoin GamesCoin GamesFashion Lab
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

49–49 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitU.F.O. Sauce Shooting
30-1209:45–10:00—
10:00–11:00—
11:00–12:00—
12:00–13:00—
13:00–14:00—
14:00–15:00—
15:00–16:00—
16:00–17:00—
17:00–18:00—
18:00–19:00—
19:00–19:15—
19:15–19:30—
19:30–19:45—
19:45–20:00—
Lihat tarikan dan aliran purata

Splash U.F.O.

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan90 minit
Splash U.F.O. · Trend masa tunggu090180Splash U.F.O.Anggaran09:4512:0015:0019:45

Spin Runway

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan105 minit
Spin Runway · Trend masa tunggu090180Spin RunwayAnggaran09:4512:0015:0019:45

Lipovitan Rocket Luna

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan105 minit
Lipovitan Rocket Luna · Trend masa tunggu090180Lipovitan Rocket LunaAnggaran09:4512:0015:0019:45

Giant Sky River

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan75 minit
Giant Sky River · Trend masa tunggu075150Giant Sky RiverAnggaran09:4512:0015:0019:45

Haunted House Hyudoro

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

17:15 JST
Data direkodkan210 minit
Haunted House Hyudoro · Trend masa tunggu0105210Haunted House HyudoroAnggaran09:4512:0015:0019:45

Bandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan90 minit
Bandit · Trend masa tunggu075150BanditAnggaran09:4512:0015:0019:45

Go-Karts — Highway Course

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan135 minit
Go-Karts — Highway Course · Trend masa tunggu075150Go-Karts — Highway CourseAnggaran09:4512:0015:0019:45

Custom Garage

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
Custom Garage · Trend masa tunggu04590Custom GarageAnggaran09:4512:0015:0019:45

Dino Runner

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
Dino Runner · Trend masa tunggu04590Dino RunnerAnggaran09:4512:0015:0019:45

Milky Way

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan90 minit
Milky Way · Trend masa tunggu04590Milky WayAnggaran09:4512:0015:0019:45

SKY Patrol

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
SKY Patrol · Trend masa tunggu04590SKY PatrolAnggaran09:4512:0015:0019:45

Wan Wan Coaster Wandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
Wan Wan Coaster Wandit · Trend masa tunggu04590Wan Wan Coaster WanditAnggaran09:4512:0015:0019:45

Looping Starship

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Looping Starship · Trend masa tunggu04590Looping StarshipAnggaran09:4512:0015:0019:45

Pteranodon's Sky Adventure

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
Pteranodon's Sky Adventure · Trend masa tunggu04590Pteranodon's Sky AdventureAnggaran09:4512:0015:0019:45

Hashibiro GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Hashibiro GO! · Trend masa tunggu04590Hashibiro GO!Anggaran09:4512:0015:0019:45

Bun Bun Swing

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
Bun Bun Swing · Trend masa tunggu04590Bun Bun SwingAnggaran09:4512:0015:0019:45

Round and Round Drive

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Round and Round Drive · Trend masa tunggu04590Round and Round DriveAnggaran09:4512:0015:0019:45

Sky-Go-LAND

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan105 minit
Sky-Go-LAND · Trend masa tunggu060120Sky-Go-LANDAnggaran09:4512:0015:0019:45

Crazy Hyuuu

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

16:45 JST
Data direkodkan60 minit
Crazy Hyuuu · Trend masa tunggu03060Crazy HyuuuAnggaran09:4512:0015:0019:45

Round and Round Compass

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Round and Round Compass · Trend masa tunggu03060Round and Round CompassAnggaran09:4512:0015:0019:45

Frog Hopper

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Frog Hopper · Trend masa tunggu03060Frog HopperAnggaran09:4512:0015:0019:45

Fight Ippatsu!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Fight Ippatsu! · Trend masa tunggu03060Fight Ippatsu!Anggaran09:4512:0015:0019:45

Sea Chicken GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Sea Chicken GO! · Trend masa tunggu04590Sea Chicken GO!Anggaran09:4512:0015:0019:45

Merry-Go-Round Dog

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Merry-Go-Round Dog · Trend masa tunggu04590Merry-Go-Round DogAnggaran09:4512:0015:0019:45

Crazy Stooon

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

16:45 JST
Data direkodkan60 minit
Crazy Stooon · Trend masa tunggu03060Crazy StooonAnggaran09:4512:0015:0019:45

Spin Drive

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Spin Drive · Trend masa tunggu03060Spin DriveAnggaran09:4512:0015:0019:45

My Racing

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan15 minit
My Racing · Trend masa tunggu03060My RacingAnggaran09:4512:0015:0019:45

Sweets Cup

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan30 minit
Sweets Cup · Trend masa tunggu03060Sweets CupAnggaran09:4512:0015:0019:45

My Knit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
My Knit · Trend masa tunggu01530My KnitAnggaran09:4512:0015:0019:45

Kids' Fire Brigade Keshippi

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan30 minit
Kids' Fire Brigade Keshippi · Trend masa tunggu01530Kids' Fire Brigade KeshippiAnggaran09:4512:0015:0019:45

Hero Training Center: Mission 8

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Hero Training Center: Mission 8 · Trend masa tunggu01530Hero Training Center: Mission 809:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island · Trend masa tunggu01530Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Karts — Circuit Course

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Karts — Circuit Course · Trend masa tunggu01530Go-Karts — Circuit Course09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Play Park

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Play Park · Trend masa tunggu01530Play Park09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Animal Rescue — Attack of Mechantula

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Animal Rescue — Attack of Mechantula · Trend masa tunggu01530Animal Rescue — Attack of Mechantula09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Bungee Jump

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Bungee Jump · Trend masa tunggu01530Bungee Jump09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Panorama Driving

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Panorama Driving · Trend masa tunggu01530Panorama Driving09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Tamagoro Brain Challenge

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Tamagoro Brain Challenge · Trend masa tunggu01530Tamagoro Brain Challenge09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Go Mine Cart

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Go Mine Cart · Trend masa tunggu01530Go-Go Mine Cart09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Nobbo Tower

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Nobbo Tower · Trend masa tunggu01530Nobbo Tower09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Driving Lab

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Driving Lab · Trend masa tunggu01530Driving Lab09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

My U.F.O. Factory

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

My U.F.O. Factory · Trend masa tunggu01530My U.F.O. Factory09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research · Trend masa tunggu01530Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Sea Lion Hall

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Sea Lion Hall · Trend masa tunggu01530Sea Lion Hall09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

SHATEKI

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

SHATEKI · Trend masa tunggu01530SHATEKI09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Fashion Lab

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Fashion Lab · Trend masa tunggu01530Fashion Lab09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

U.F.O. Sauce Shooting

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

U.F.O. Sauce Shooting · Trend masa tunggu01530U.F.O. Sauce Shooting09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu04590Purata kawasanAnggaran09:4512:0015:0019:45

Tarikan

8 tarikan yang ditunjukkan

Tarikan — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitev-グランプリゴーカート ファミリーコースヒーロートレーニングセンターキャンパスチャレンジアニマルレスキューえんぴつタワーU.F.O.バンプ!カドケシとろっこ
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:00—≈45≈30—————
11:00–12:00—≈50≈45——30——
12:00–13:00—≈45≈50≈30≈25≈151515
13:00–14:00—≈60≈45≈30≈30≈20≈15≈20
14:00–15:00—≈60≈60≈45≈30≈30≈20≈15
15:00–16:00—≈65≈60≈45≈45≈25≈30≈20
16:00–17:00—≈95≈75≈45≈45≈35≈30≈30
17:00–18:00—≈75≈70≈45≈45≈30≈30≈25
18:00–19:00—≈100≈45≈20≈25≈25≈15≈25
19:00–19:15—≈95≈45—≈15≈15≈15—
19:15–19:30—9045—151515—
19:30–19:45————≈15≈15≈15—
19:45–20:00————151515—
Lihat tarikan dan aliran purata

ev-グランプリ

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

ev-グランプリ · Trend masa tunggu01530ev-グランプリ09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

ゴーカート ファミリーコース

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan90 minit
ゴーカート ファミリーコース · Trend masa tunggu060120ゴーカート ファミリーコースAnggaran09:4512:0015:0019:45

ヒーロートレーニングセンター

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
ヒーロートレーニングセンター · Trend masa tunggu04590ヒーロートレーニングセンターAnggaran09:4512:0015:0019:45

キャンパスチャレンジ

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan15 minit
キャンパスチャレンジ · Trend masa tunggu03060キャンパスチャレンジAnggaran09:4512:0015:0019:45

アニマルレスキュー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
アニマルレスキュー · Trend masa tunggu03060アニマルレスキューAnggaran09:4512:0015:0019:45

えんぴつタワー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
えんぴつタワー · Trend masa tunggu03060えんぴつタワーAnggaran09:4512:0015:0019:45

U.F.O.バンプ!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
U.F.O.バンプ! · Trend masa tunggu01530U.F.O.バンプ!Anggaran09:4512:0015:0019:45

カドケシとろっこ

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan30 minit
カドケシとろっこ · Trend masa tunggu01530カドケシとろっこAnggaran09:4512:0015:0019:45

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu03060Purata kawasanAnggaran09:4512:0015:0019:45
Hari sebelumnyaKalendar kesesakanKeesokan harinya