Langkau ke kandungan
ParkportalMasa menunggu langsung dan ramalan kesesakanYomiuriland
CHOOSE YOUR PARK

Pilih taman tema

Compare visit datesSemak imbas senaraiSemak imbas peta

Disney & USJ

Tokyo DisneylandTokyo DisneySeaUniversal Studios Jepun

Taman yang disokong:23

Kanto 9

  • Sanrio PurolandTokyo
  • Syurga Laut Yokohama HakkeijimaKanagawa
  • YomiurilandTokyo
  • Asakusa HanayashikiTokyo
  • Tokyo SummerlandTokyo
  • Taman Tanah Tinggi NasuTochigi
  • Ladang Keluarga Tasik Nasu RindoTochigi
  • Tokyo Dome CityTokyo
  • Mobility Resort MotegiTochigi

Koshinetsu & Hokuriku 1

  • Fuji-Q HighlandYamanashi

Tokai 5

  • LEGOLAND JepunAichi
  • Nagashima Spa LandMie
  • Kampung Shima SepanyolMie
  • Taman Litar SuzukaMie
  • LagunasiaAichi

Kansai 2

  • Nijigen no MoriHyogo
  • Nesta Resort KobeHyogo

Kyushu 2

  • Huis Ten BoschNagasaki
  • GreenlandKumamoto

Okinawa 1

  • JUNGLIA OkinawaOkinawa

Yomiuriland

TarikanKesesakan · Ramalan

Panduan taman bebas dan tidak rasmi

Memuatkan maklumat taman
© Parkportal · Laman maklumat masa menunggu dan kesesakan tidak rasmiSenarai taman tema dan petaStatus dataPrivasiMasa menunggu dan operasi mungkin berubah. Semak aplikasi rasmi sebelum melawat.
Kembali ke kalendar
RECORDED CROWD DATA

Isnin, 29 Disember 2025

Yomiuriland · Direkodkan

TarikanMasa menunggu dan status operasiKesesakan · RamalanKalendar & sejarah
Forecast model · Seimbang

Balances weekday, seasonal and event effects.

Inputs and validation

Uses each park’s observations and up to three years of weekday, holiday, seasonal, vacation and verified event patterns. Recorded results do not change with the model.

Event dates cover selected verified Disney and USJ events. Unregistered events, local school calendars, weather and future ride closures are excluded. Vacation periods are general seasonal estimates.

Wait-time baseline: 3 days (2026-10-30–2026-11-01)
Historical patterns: 969 days (2023-11-02–2026-10-26)

Two-year training / one-year holdout, with the rank scale frozen before validation

2023-10-27–2025-10-26 → 2025-10-27–2026-10-26 (326 days)

ModelMean errorRank match
Hari serupa4.1 min29.8%
Acara3.5 min41.7%
Seimbang3.6 min36.2%
Reference: constant mean5.7 min14.7%

Validation of a consistent archived metric; these scores do not measure the accuracy of current all-attraction averages or hourly forecasts.

External history contributes relative effects within each park and measurement series. Crowd points are never treated as minutes. These are provisional alternatives; no model is guaranteed to be more accurate.

Menunjukkan syot kilat terakhir yang tersedia. Data semasa mungkin tertunda.

S
Direkodkan

Berbungkus

Direkodkan53

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Mengenai rekod ini

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Data pada: 2/11/26, 4:00 PG JST

Masa menunggu tarikan untuk tarikh ini

Waktu operasi tarikh ini belum tersediaJulat masa direkodkan · 09:45–19:45

Kemudahan tanpa rekod daripada senarai semasa turut dipaparkan; ini tidak mengesahkan operasi pada tarikh tersebut. — bermaksud tiada rekod.

Masa menunggu yang hilang antara rekod tarikan dan hari yang sama diinterpolasi setiap 15 minit. ≈ dan garis putus-putus menunjukkan anggaran. Tempoh penutupan tidak disambungkan. Purata, minimum dan maksimum menggunakan rekod asal.

Penantian yang direkodkan mengikut tarikan (minit)
TarikanminimumPuratamaksimum
Splash U.F.O.90125150
Spin Runway90130180
Lipovitan Rocket Luna90135165
Giant Sky River30100150
Haunted House Hyudoro15115180
Bandit30110150
Go-Karts — Highway Course3085150
ゴーカート ファミリーコース306590
ev-グランプリ———
Custom Garage154560
Dino Runner154560
ヒーロートレーニングセンター305590
Milky Way307090
Looping Starship1560120
SKY Patrol155090
Wan Wan Coaster Wandit155575
Pteranodon's Sky Adventure304575
Hashibiro GO!155090
キャンパスチャレンジ153045
Bun Bun Swing304060
Round and Round Drive153575
Sky-Go-LAND1580105
Crazy Hyuuu153575
アニマルレスキュー152545
Round and Round Compass153045
Frog Hopper152545
Sea Chicken GO!304045
Fight Ippatsu!153045
Merry-Go-Round Dog304045
Crazy Stooon303575
Bungee Jump153545
Spin Drive153545
My Racing152545
えんぴつタワー152530
Sweets Cup152030
U.F.O.バンプ!152530
カドケシとろっこ303030
Kids' Fire Brigade Keshippi———
Hero Training Center: Mission 8———
Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island———
Go-Karts — Circuit Course———
Play Park———
Animal Rescue — Attack of Mechantula———
Panorama Driving———
Tamagoro Brain Challenge———
Go-Go Mine Cart———
Nobbo Tower———
My Knit———
Driving Lab———
My U.F.O. Factory———
Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research———
Sea Lion Hall———
SHATEKI———
Coin Games———
Coin Games———
Fashion Lab———
U.F.O. Sauce Shooting———
Selang jadual

Setiap jam, dengan selang 15 minit meliputi jam terkini. Selang yang berterusan hanya menggunakan rekod yang dikumpul setakat ini.

0–4 minit5–7 minit8–9 minit10–13 minit14–17 minit18+ minitPanduan berdasarkan masa menunggu yang direkodkan di taman ini

Termasuk anggaran

Luas taman

49 tarikan yang ditunjukkan

1–8 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitSplash U.F.O.Spin RunwayLipovitan Rocket LunaGiant Sky RiverHaunted House HyudoroBanditGo-Karts — Highway CourseCustom Garage
29-1209:45–10:00—90—3015———
10:00–11:00105≈105≈105≈60≈35≈5530≈30
11:00–12:00≈110≈110≈110≈75≈60≈95≈45≈30
12:00–13:00≈115≈120≈145≈80≈115≈90≈60≈45
13:00–14:00≈125≈120≈135≈105≈125≈100≈70≈60
14:00–15:00≈130≈125≈145≈120≈175≈95≈80≈60
15:00–16:00≈140≈150≈145≈120≈150≈125≈100≈60
16:00–17:00≈150≈170≈165≈150≈170≈120≈135≈60
17:00–18:00≈150≈165≈155≈130≈135≈145≈150≈55
18:00–19:00≈115≈115≈105≈100—≈145—≈40
19:00–19:15———————≈30
19:15–19:30———————45
19:30–19:45———————≈40
19:45–20:00———————30

9–16 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitDino RunnerMilky WayLooping StarshipSKY PatrolWan Wan Coaster WanditPteranodon's Sky AdventureHashibiro GO!Bun Bun Swing
29-1209:45–10:0015—151515———
10:00–11:00≈40≈55≈35≈35≈30≈30——
11:00–12:00≈45≈70≈60≈35≈50≈45≈15≈45
12:00–13:00≈50≈60≈55≈40≈45≈45≈25≈30
13:00–14:00≈45≈60≈45≈45≈45≈45≈45≈30
14:00–15:00≈45≈65≈45≈45≈55≈45≈45≈30
15:00–16:00≈60≈80≈75≈60≈75≈50≈60≈40
16:00–17:00≈60≈90≈90≈65≈75≈75≈90≈60
17:00–18:00≈60≈90≈105≈80≈70≈55≈85≈55
18:00–19:00≈40≈75≈65≈75≈60≈40≈50≈45
19:00–19:15≈30≈55≈55≈60≈55≈45≈40≈45
19:15–19:303030454545453045
19:30–19:45≈40≈30≈45—≈45≈45≈30≈40
19:45–20:00453045—45453030

17–24 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitRound and Round DriveSky-Go-LANDCrazy HyuuuRound and Round CompassFrog HopperSea Chicken GO!Fight Ippatsu!Merry-Go-Round Dog
29-1209:45–10:00————————
10:00–11:0015—≈15—————
11:00–12:00≈20—≈30—≈15—15—
12:00–13:00≈30—≈30≈15≈15—≈30—
13:00–14:00≈30—≈30≈30≈15≈30≈30—
14:00–15:00≈30—≈30≈30≈15≈30≈25—
15:00–16:00≈35—≈60≈35≈20≈35≈30≈30
16:00–17:00≈65≈45≈75≈40≈45≈45≈45≈45
17:00–18:00≈50≈95—≈30≈40≈45≈30≈45
18:00–19:00≈30≈105—≈30≈30≈45≈30≈45
19:00–19:15≈30——≈25≈30≈45≈25≈45
19:15–19:3030——1530451545
19:30–19:45≈25——≈15≈25≈40≈15≈40
19:45–20:0015——1515301530

25–32 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitCrazy StooonBungee JumpSpin DriveMy RacingSweets CupKids' Fire Brigade KeshippiHero Training Center: Mission 8Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island
29-1209:45–10:00————————
10:00–11:00——≈15—————
11:00–12:00≈30—≈15—————
12:00–13:00≈30—≈15—15———
13:00–14:00≈30—≈2015≈15———
14:00–15:00≈30—≈25≈15≈15———
15:00–16:00≈4545≈35≈30≈20———
16:00–17:00≈70≈35≈45≈30≈30———
17:00–18:00——≈45≈30≈25———
18:00–19:00——≈45≈15≈15———
19:00–19:15——≈45≈25≈15———
19:15–19:30——453015———
19:30–19:45———≈25————
19:45–20:00———15————

33–40 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitGo-Karts — Circuit CoursePlay ParkAnimal Rescue — Attack of MechantulaPanorama DrivingTamagoro Brain ChallengeGo-Go Mine CartNobbo TowerMy Knit
29-1209:45–10:00————————
10:00–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

41–48 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitDriving LabMy U.F.O. FactoryLipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret ResearchSea Lion HallSHATEKICoin GamesCoin GamesFashion Lab
29-1209:45–10:00————————
10:00–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

49–49 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitU.F.O. Sauce Shooting
29-1209:45–10:00—
10:00–11:00—
11:00–12:00—
12:00–13:00—
13:00–14:00—
14:00–15:00—
15:00–16:00—
16:00–17:00—
17:00–18:00—
18:00–19:00—
19:00–19:15—
19:15–19:30—
19:30–19:45—
19:45–20:00—
Lihat tarikan dan aliran purata

Splash U.F.O.

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan90 minit
Splash U.F.O. · Trend masa tunggu075150Splash U.F.O.Anggaran09:4512:0015:0019:45

Spin Runway

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan105 minit
Spin Runway · Trend masa tunggu090180Spin RunwayAnggaran09:4512:0015:0019:45

Lipovitan Rocket Luna

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan90 minit
Lipovitan Rocket Luna · Trend masa tunggu090180Lipovitan Rocket LunaAnggaran09:4512:0015:0019:45

Giant Sky River

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan90 minit
Giant Sky River · Trend masa tunggu075150Giant Sky RiverAnggaran09:4512:0015:0019:45

Haunted House Hyudoro

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan120 minit
Haunted House Hyudoro · Trend masa tunggu090180Haunted House HyudoroAnggaran09:4512:0015:0019:45

Bandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan135 minit
Bandit · Trend masa tunggu075150BanditAnggaran09:4512:0015:0019:45

Go-Karts — Highway Course

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan150 minit
Go-Karts — Highway Course · Trend masa tunggu075150Go-Karts — Highway CourseAnggaran09:4512:0015:0019:45

Custom Garage

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Custom Garage · Trend masa tunggu03060Custom GarageAnggaran09:4512:0015:0019:45

Dino Runner

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
Dino Runner · Trend masa tunggu03060Dino RunnerAnggaran09:4512:0015:0019:45

Milky Way

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Milky Way · Trend masa tunggu04590Milky WayAnggaran09:4512:0015:0019:45

Looping Starship

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
Looping Starship · Trend masa tunggu060120Looping StarshipAnggaran09:4512:0015:0019:45

SKY Patrol

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
SKY Patrol · Trend masa tunggu04590SKY PatrolAnggaran09:4512:0015:0019:45

Wan Wan Coaster Wandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
Wan Wan Coaster Wandit · Trend masa tunggu04590Wan Wan Coaster WanditAnggaran09:4512:0015:0019:45

Pteranodon's Sky Adventure

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
Pteranodon's Sky Adventure · Trend masa tunggu04590Pteranodon's Sky AdventureAnggaran09:4512:0015:0019:45

Hashibiro GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Hashibiro GO! · Trend masa tunggu04590Hashibiro GO!Anggaran09:4512:0015:0019:45

Bun Bun Swing

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Bun Bun Swing · Trend masa tunggu03060Bun Bun SwingAnggaran09:4512:0015:0019:45

Round and Round Drive

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Round and Round Drive · Trend masa tunggu04590Round and Round DriveAnggaran09:4512:0015:0019:45

Sky-Go-LAND

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan105 minit
Sky-Go-LAND · Trend masa tunggu060120Sky-Go-LANDAnggaran09:4512:0015:0019:45

Crazy Hyuuu

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

16:15 JST
Data direkodkan75 minit
Crazy Hyuuu · Trend masa tunggu04590Crazy HyuuuAnggaran09:4512:0015:0019:45

Round and Round Compass

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Round and Round Compass · Trend masa tunggu03060Round and Round CompassAnggaran09:4512:0015:0019:45

Frog Hopper

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Frog Hopper · Trend masa tunggu03060Frog HopperAnggaran09:4512:0015:0019:45

Sea Chicken GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Sea Chicken GO! · Trend masa tunggu03060Sea Chicken GO!Anggaran09:4512:0015:0019:45

Fight Ippatsu!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Fight Ippatsu! · Trend masa tunggu03060Fight Ippatsu!Anggaran09:4512:0015:0019:45

Merry-Go-Round Dog

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Merry-Go-Round Dog · Trend masa tunggu03060Merry-Go-Round DogAnggaran09:4512:0015:0019:45

Crazy Stooon

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

16:15 JST
Data direkodkan75 minit
Crazy Stooon · Trend masa tunggu04590Crazy StooonAnggaran09:4512:0015:0019:45

Bungee Jump

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

16:45 JST
Data direkodkan15 minit
Bungee Jump · Trend masa tunggu03060Bungee JumpAnggaran09:4512:0015:0019:45

Spin Drive

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
Spin Drive · Trend masa tunggu03060Spin DriveAnggaran09:4512:0015:0019:45

My Racing

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
My Racing · Trend masa tunggu03060My RacingAnggaran09:4512:0015:0019:45

Sweets Cup

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan15 minit
Sweets Cup · Trend masa tunggu01530Sweets CupAnggaran09:4512:0015:0019:45

Kids' Fire Brigade Keshippi

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Kids' Fire Brigade Keshippi · Trend masa tunggu01530Kids' Fire Brigade Keshippi09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Hero Training Center: Mission 8

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Hero Training Center: Mission 8 · Trend masa tunggu01530Hero Training Center: Mission 809:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island · Trend masa tunggu01530Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Karts — Circuit Course

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Karts — Circuit Course · Trend masa tunggu01530Go-Karts — Circuit Course09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Play Park

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Play Park · Trend masa tunggu01530Play Park09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Animal Rescue — Attack of Mechantula

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Animal Rescue — Attack of Mechantula · Trend masa tunggu01530Animal Rescue — Attack of Mechantula09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Panorama Driving

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Panorama Driving · Trend masa tunggu01530Panorama Driving09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Tamagoro Brain Challenge

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Tamagoro Brain Challenge · Trend masa tunggu01530Tamagoro Brain Challenge09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Go Mine Cart

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Go Mine Cart · Trend masa tunggu01530Go-Go Mine Cart09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Nobbo Tower

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Nobbo Tower · Trend masa tunggu01530Nobbo Tower09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

My Knit

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

My Knit · Trend masa tunggu01530My Knit09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Driving Lab

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Driving Lab · Trend masa tunggu01530Driving Lab09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

My U.F.O. Factory

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

My U.F.O. Factory · Trend masa tunggu01530My U.F.O. Factory09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research · Trend masa tunggu01530Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Sea Lion Hall

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Sea Lion Hall · Trend masa tunggu01530Sea Lion Hall09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

SHATEKI

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

SHATEKI · Trend masa tunggu01530SHATEKI09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Fashion Lab

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Fashion Lab · Trend masa tunggu01530Fashion Lab09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

U.F.O. Sauce Shooting

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

U.F.O. Sauce Shooting · Trend masa tunggu01530U.F.O. Sauce Shooting09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu04590Purata kawasanAnggaran09:4512:0015:0019:45

Tarikan

8 tarikan yang ditunjukkan

Tarikan — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitゴーカート ファミリーコースev-グランプリヒーロートレーニングセンターキャンパスチャレンジアニマルレスキューえんぴつタワーU.F.O.バンプ!カドケシとろっこ
29-1209:45–10:00————————
10:00–11:00≈45—≈40———15—
11:00–12:00≈40—≈4015——≈15—
12:00–13:00≈45—≈45≈20——≈15—
13:00–14:00≈50—≈50≈25≈15≈25≈20—
14:00–15:00≈60—≈60≈30≈15≈15≈30—
15:00–16:00≈80—≈65≈35≈25≈20≈30—
16:00–17:00≈90—≈80≈45≈30≈30≈30≈30
17:00–18:00≈90—≈65≈40≈30≈30≈30≈30
18:00–19:00≈90—≈45≈30≈25≈30≈15—
19:00–19:15≈85—≈45≈15≈15—≈15—
19:15–19:3075—451515—15—
19:30–19:45——≈40—≈15———
19:45–20:00——30—15———
Lihat tarikan dan aliran purata

ゴーカート ファミリーコース

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan75 minit
ゴーカート ファミリーコース · Trend masa tunggu04590ゴーカート ファミリーコースAnggaran09:4512:0015:0019:45

ev-グランプリ

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

ev-グランプリ · Trend masa tunggu01530ev-グランプリ09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

ヒーロートレーニングセンター

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
ヒーロートレーニングセンター · Trend masa tunggu04590ヒーロートレーニングセンターAnggaran09:4512:0015:0019:45

キャンパスチャレンジ

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan15 minit
キャンパスチャレンジ · Trend masa tunggu03060キャンパスチャレンジAnggaran09:4512:0015:0019:45

アニマルレスキュー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
アニマルレスキュー · Trend masa tunggu03060アニマルレスキューAnggaran09:4512:0015:0019:45

えんぴつタワー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan30 minit
えんぴつタワー · Trend masa tunggu01530えんぴつタワーAnggaran09:4512:0015:0019:45

U.F.O.バンプ!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan15 minit
U.F.O.バンプ! · Trend masa tunggu01530U.F.O.バンプ!Anggaran09:4512:0015:0019:45

カドケシとろっこ

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan30 minit
カドケシとろっこ · Trend masa tunggu01530カドケシとろっこAnggaran09:4512:0015:0019:45

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan25 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu03060Purata kawasanAnggaran09:4512:0015:0019:45
Hari sebelumnyaKalendar kesesakanKeesokan harinya