Langkau ke kandungan
ParkportalMasa menunggu langsung dan ramalan kesesakanYomiuriland
CHOOSE YOUR PARK

Pilih taman tema

Compare visit datesSemak imbas senaraiSemak imbas peta

Disney & USJ

Tokyo DisneylandTokyo DisneySeaUniversal Studios Jepun

Taman yang disokong:23

Kanto 9

  • Sanrio PurolandTokyo
  • Syurga Laut Yokohama HakkeijimaKanagawa
  • YomiurilandTokyo
  • Asakusa HanayashikiTokyo
  • Tokyo SummerlandTokyo
  • Taman Tanah Tinggi NasuTochigi
  • Ladang Keluarga Tasik Nasu RindoTochigi
  • Tokyo Dome CityTokyo
  • Mobility Resort MotegiTochigi

Koshinetsu & Hokuriku 1

  • Fuji-Q HighlandYamanashi

Tokai 5

  • LEGOLAND JepunAichi
  • Nagashima Spa LandMie
  • Kampung Shima SepanyolMie
  • Taman Litar SuzukaMie
  • LagunasiaAichi

Kansai 2

  • Nijigen no MoriHyogo
  • Nesta Resort KobeHyogo

Kyushu 2

  • Huis Ten BoschNagasaki
  • GreenlandKumamoto

Okinawa 1

  • JUNGLIA OkinawaOkinawa

Yomiuriland

TarikanKesesakan · Ramalan

Panduan taman bebas dan tidak rasmi

Memuatkan maklumat taman
© Parkportal · Laman maklumat masa menunggu dan kesesakan tidak rasmiSenarai taman tema dan petaStatus dataPrivasiMasa menunggu dan operasi mungkin berubah. Semak aplikasi rasmi sebelum melawat.
Kembali ke kalendar
RECORDED CROWD DATA

Khamis, 25 Disember 2025

Yomiuriland · Direkodkan

TarikanMasa menunggu dan status operasiKesesakan · RamalanKalendar & sejarah
Forecast model · Seimbang

Balances weekday, seasonal and event effects.

Inputs and validation

Uses each park’s observations and up to three years of weekday, holiday, seasonal, vacation and verified event patterns. Recorded results do not change with the model.

Event dates cover selected verified Disney and USJ events. Unregistered events, local school calendars, weather and future ride closures are excluded. Vacation periods are general seasonal estimates.

Wait-time baseline: 3 days (2026-10-30–2026-11-01)
Historical patterns: 969 days (2023-11-02–2026-10-26)

Two-year training / one-year holdout, with the rank scale frozen before validation

2023-10-27–2025-10-26 → 2025-10-27–2026-10-26 (326 days)

ModelMean errorRank match
Hari serupa4.1 min29.8%
Acara3.5 min41.7%
Seimbang3.6 min36.2%
Reference: constant mean5.7 min14.7%

Validation of a consistent archived metric; these scores do not measure the accuracy of current all-attraction averages or hourly forecasts.

External history contributes relative effects within each park and measurement series. Crowd points are never treated as minutes. These are provisional alternatives; no model is guaranteed to be more accurate.

S
Direkodkan

Berbungkus

Direkodkan29

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Mengenai rekod ini

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Data pada: 2/11/26, 4:00 PG JST

Masa menunggu tarikan untuk tarikh ini

Waktu operasi tarikh ini belum tersediaJulat masa direkodkan · 10:15–20:15

Kemudahan tanpa rekod daripada senarai semasa turut dipaparkan; ini tidak mengesahkan operasi pada tarikh tersebut. — bermaksud tiada rekod.

Masa menunggu yang hilang antara rekod tarikan dan hari yang sama diinterpolasi setiap 15 minit. ≈ dan garis putus-putus menunjukkan anggaran. Tempoh penutupan tidak disambungkan. Purata, minimum dan maksimum menggunakan rekod asal.

Penantian yang direkodkan mengikut tarikan (minit)
TarikanminimumPuratamaksimum
Splash U.F.O.15110165
Spin Runway30115180
Lipovitan Rocket Luna45120180
Giant Sky River1585135
Haunted House Hyudoro30115210
Bandit3095180
Go-Karts — Highway Course1560120
ev-グランプリ———
ゴーカート ファミリーコース154090
Custom Garage153560
Dino Runner153560
ヒーロートレーニングセンター155590
Milky Way3070105
Looping Starship6080120
Wan Wan Coaster Wandit153060
SKY Patrol155090
Pteranodon's Sky Adventure153560
Hashibiro GO!154590
キャンパスチャレンジ152030
Bun Bun Swing303030
Sky-Go-LAND105160195
Crazy Hyuuu454545
Round and Round Compass151515
Fight Ippatsu!151530
Frog Hopper151515
Merry-Go-Round Dog152545
Crazy Stooon303030
えんぴつタワー151515
U.F.O.バンプ!151515
Kids' Fire Brigade Keshippi———
Round and Round Drive———
Sea Chicken GO!———
Hero Training Center: Mission 8———
Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island———
Go-Karts — Circuit Course———
Play Park———
Sweets Cup———
Animal Rescue — Attack of Mechantula———
Bungee Jump———
Panorama Driving———
My Racing———
Spin Drive———
Tamagoro Brain Challenge———
Go-Go Mine Cart———
Nobbo Tower———
My Knit———
Driving Lab———
My U.F.O. Factory———
Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research———
Sea Lion Hall———
SHATEKI———
Coin Games———
Coin Games———
Fashion Lab———
U.F.O. Sauce Shooting———
Selang jadual

Setiap jam, dengan selang 15 minit meliputi jam terkini. Selang yang berterusan hanya menggunakan rekod yang dikumpul setakat ini.

0–4 minit5–7 minit8–9 minit10–13 minit14–17 minit18+ minitPanduan berdasarkan masa menunggu yang direkodkan di taman ini

Termasuk anggaran

Luas taman

49 tarikan yang ditunjukkan

1–8 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitSplash U.F.O.Spin RunwayLipovitan Rocket LunaGiant Sky RiverHaunted House HyudoroBanditGo-Karts — Highway CourseCustom Garage
25-1210:15–11:00≈40≈45≈55≈30≈5560——
11:00–12:00≈70≈75≈80≈50≈60≈6530—
12:00–13:00≈100≈90≈85≈60≈85≈55≈50—
13:00–14:00≈95≈105≈85≈75≈100≈55≈60—
14:00–15:00≈105≈105≈110≈95≈125≈45≈40—
15:00–16:00≈130≈135≈145≈100≈165≈140≈4030
16:00–17:00≈165≈175≈175≈120≈165≈165≈110≈35
17:00–18:00≈160≈175≈180≈120≈200≈165—≈50
18:00–19:00≈150≈165≈180≈130—≈135—≈40
19:00–19:30—————≈95—≈25
19:30–19:45—————≈75—≈25
19:45–20:00—————60—30
20:00–20:15—————≈45—≈30
20:15–20:30—————30—30

9–16 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitDino RunnerMilky WayLooping StarshipWan Wan Coaster WanditSKY PatrolPteranodon's Sky AdventureHashibiro GO!Bun Bun Swing
25-1210:15–11:00—30—≈15————
11:00–12:00—≈40≈75≈1515———
12:00–13:0030≈65≈75≈15≈15≈15——
13:00–14:00≈30≈65≈70≈15≈30≈1515—
14:00–15:00≈30≈45≈60≈15≈15≈15≈20—
15:00–16:00≈40≈75≈100≈20≈40≈35≈4030
16:00–17:00≈50≈105≈115≈55≈50≈60≈70≈30
17:00–18:00≈40≈90—≈60≈80≈45—≈30
18:00–19:00≈45≈75—≈60≈75≈45—≈30
19:00–19:30≈25≈95—≈50≈75≈45——
19:30–19:45≈15≈75—≈45≈70———
19:45–20:001560—4560———
20:00–20:15≈15≈45—≈30————
20:15–20:301530—15————

17–24 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitSky-Go-LANDCrazy HyuuuRound and Round CompassFight Ippatsu!Frog HopperMerry-Go-Round DogCrazy StooonKids' Fire Brigade Keshippi
25-1210:15–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00—45———1530—
16:00–17:00105≈4515≈2515≈15≈30—
17:00–18:00≈165—≈15≈15≈15≈15——
18:00–19:00≈190——≈15≈15≈15——
19:00–19:30———≈15≈15≈40——
19:30–19:45————≈15≈45——
19:45–20:00————1545——
20:00–20:15————≈15≈40——
20:15–20:30————1530——

25–32 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitRound and Round DriveSea Chicken GO!Hero Training Center: Mission 8Miracle Wan Room — Adventure on Churros IslandGo-Karts — Circuit CoursePlay ParkSweets CupAnimal Rescue — Attack of Mechantula
25-1210:15–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————
20:00–20:15————————
20:15–20:30————————

33–40 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitBungee JumpPanorama DrivingMy RacingSpin DriveTamagoro Brain ChallengeGo-Go Mine CartNobbo TowerMy Knit
25-1210:15–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————
20:00–20:15————————
20:15–20:30————————

41–48 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitDriving LabMy U.F.O. FactoryLipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret ResearchSea Lion HallSHATEKICoin GamesCoin GamesFashion Lab
25-1210:15–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————
20:00–20:15————————
20:15–20:30————————

49–49 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitU.F.O. Sauce Shooting
25-1210:15–11:00—
11:00–12:00—
12:00–13:00—
13:00–14:00—
14:00–15:00—
15:00–16:00—
16:00–17:00—
17:00–18:00—
18:00–19:00—
19:00–19:30—
19:30–19:45—
19:45–20:00—
20:00–20:15—
20:15–20:30—
Lihat tarikan dan aliran purata

Splash U.F.O.

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan150 minit
Splash U.F.O. · Trend masa tunggu090180Splash U.F.O.Anggaran10:1515:0018:0020:15

Spin Runway

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan165 minit
Spin Runway · Trend masa tunggu090180Spin RunwayAnggaran10:1515:0018:0020:15

Lipovitan Rocket Luna

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan180 minit
Lipovitan Rocket Luna · Trend masa tunggu090180Lipovitan Rocket LunaAnggaran10:1515:0018:0020:15

Giant Sky River

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan120 minit
Giant Sky River · Trend masa tunggu075150Giant Sky RiverAnggaran10:1515:0018:0020:15

Haunted House Hyudoro

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

17:15 JST
Data direkodkan210 minit
Haunted House Hyudoro · Trend masa tunggu0105210Haunted House HyudoroAnggaran10:1515:0018:0020:15

Bandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

20:15 JST
Data direkodkan30 minit
Bandit · Trend masa tunggu090180BanditAnggaran10:1515:0018:0020:15

Go-Karts — Highway Course

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

16:15 JST
Data direkodkan120 minit
Go-Karts — Highway Course · Trend masa tunggu060120Go-Karts — Highway CourseAnggaran10:1515:0018:0020:15

Custom Garage

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

20:15 JST
Data direkodkan30 minit
Custom Garage · Trend masa tunggu03060Custom GarageAnggaran10:1515:0018:0020:15

Dino Runner

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

20:15 JST
Data direkodkan15 minit
Dino Runner · Trend masa tunggu03060Dino RunnerAnggaran10:1515:0018:0020:15

Milky Way

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

20:15 JST
Data direkodkan30 minit
Milky Way · Trend masa tunggu060120Milky WayAnggaran10:1515:0018:0020:15

Looping Starship

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

16:15 JST
Data direkodkan120 minit
Looping Starship · Trend masa tunggu060120Looping StarshipAnggaran10:1515:0018:0020:15

Wan Wan Coaster Wandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

20:15 JST
Data direkodkan15 minit
Wan Wan Coaster Wandit · Trend masa tunggu03060Wan Wan Coaster WanditAnggaran10:1515:0018:0020:15

SKY Patrol

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan60 minit
SKY Patrol · Trend masa tunggu04590SKY PatrolAnggaran10:1515:0018:0020:15

Pteranodon's Sky Adventure

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
Pteranodon's Sky Adventure · Trend masa tunggu03060Pteranodon's Sky AdventureAnggaran10:1515:0018:0020:15

Hashibiro GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

16:45 JST
Data direkodkan90 minit
Hashibiro GO! · Trend masa tunggu04590Hashibiro GO!Anggaran10:1515:0018:0020:15

Bun Bun Swing

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan30 minit
Bun Bun Swing · Trend masa tunggu01530Bun Bun SwingAnggaran10:1515:0018:0020:15

Sky-Go-LAND

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan195 minit
Sky-Go-LAND · Trend masa tunggu0105210Sky-Go-LANDAnggaran10:1515:0018:0020:15

Crazy Hyuuu

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

16:15 JST
Data direkodkan45 minit
Crazy Hyuuu · Trend masa tunggu03060Crazy HyuuuAnggaran10:1515:0018:0020:15

Round and Round Compass

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan15 minit
Round and Round Compass · Trend masa tunggu01530Round and Round CompassAnggaran10:1515:0018:0020:15

Fight Ippatsu!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan15 minit
Fight Ippatsu! · Trend masa tunggu01530Fight Ippatsu!Anggaran10:1515:0018:0020:15

Frog Hopper

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

20:15 JST
Data direkodkan15 minit
Frog Hopper · Trend masa tunggu01530Frog HopperAnggaran10:1515:0018:0020:15

Merry-Go-Round Dog

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

20:15 JST
Data direkodkan30 minit
Merry-Go-Round Dog · Trend masa tunggu03060Merry-Go-Round DogAnggaran10:1515:0018:0020:15

Crazy Stooon

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

16:15 JST
Data direkodkan30 minit
Crazy Stooon · Trend masa tunggu01530Crazy StooonAnggaran10:1515:0018:0020:15

Kids' Fire Brigade Keshippi

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Kids' Fire Brigade Keshippi · Trend masa tunggu01530Kids' Fire Brigade Keshippi10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Round and Round Drive

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Round and Round Drive · Trend masa tunggu01530Round and Round Drive10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Sea Chicken GO!

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Sea Chicken GO! · Trend masa tunggu01530Sea Chicken GO!10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Hero Training Center: Mission 8

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Hero Training Center: Mission 8 · Trend masa tunggu01530Hero Training Center: Mission 810:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island · Trend masa tunggu01530Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Karts — Circuit Course

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Go-Karts — Circuit Course · Trend masa tunggu01530Go-Karts — Circuit Course10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Play Park

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Play Park · Trend masa tunggu01530Play Park10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Sweets Cup

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Sweets Cup · Trend masa tunggu01530Sweets Cup10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Animal Rescue — Attack of Mechantula

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Animal Rescue — Attack of Mechantula · Trend masa tunggu01530Animal Rescue — Attack of Mechantula10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Bungee Jump

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Bungee Jump · Trend masa tunggu01530Bungee Jump10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Panorama Driving

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Panorama Driving · Trend masa tunggu01530Panorama Driving10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

My Racing

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

My Racing · Trend masa tunggu01530My Racing10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Spin Drive

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Spin Drive · Trend masa tunggu01530Spin Drive10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Tamagoro Brain Challenge

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Tamagoro Brain Challenge · Trend masa tunggu01530Tamagoro Brain Challenge10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Go Mine Cart

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Go-Go Mine Cart · Trend masa tunggu01530Go-Go Mine Cart10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Nobbo Tower

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Nobbo Tower · Trend masa tunggu01530Nobbo Tower10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

My Knit

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

My Knit · Trend masa tunggu01530My Knit10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Driving Lab

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Driving Lab · Trend masa tunggu01530Driving Lab10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

My U.F.O. Factory

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

My U.F.O. Factory · Trend masa tunggu01530My U.F.O. Factory10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research · Trend masa tunggu01530Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Sea Lion Hall

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Sea Lion Hall · Trend masa tunggu01530Sea Lion Hall10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

SHATEKI

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

SHATEKI · Trend masa tunggu01530SHATEKI10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Fashion Lab

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

Fashion Lab · Trend masa tunggu01530Fashion Lab10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

U.F.O. Sauce Shooting

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

U.F.O. Sauce Shooting · Trend masa tunggu01530U.F.O. Sauce Shooting10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

20:15 JST
Data direkodkan25 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu060120Purata kawasanAnggaran10:1515:0018:0020:15

Tarikan

6 tarikan yang ditunjukkan

Tarikan — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitev-グランプリゴーカート ファミリーコースヒーロートレーニングセンターキャンパスチャレンジえんぴつタワーU.F.O.バンプ!
25-1210:15–11:00——≈15———
11:00–12:00——≈30———
12:00–13:00——≈35———
13:00–14:00—15≈50———
14:00–15:00—≈30≈60———
15:00–16:00—≈30≈65———
16:00–17:00—≈45≈80———
17:00–18:00—≈55≈85≈15—15
18:00–19:00—≈50≈70≈15≈15—
19:00–19:30—≈80≈60≈15——
19:30–19:45——≈55≈25——
19:45–20:00——4530——
20:00–20:15———≈30——
20:15–20:30———30——
Lihat tarikan dan aliran purata

ev-グランプリ

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

ev-グランプリ · Trend masa tunggu01530ev-グランプリ10:1515:0018:0020:15Tiada rekod untuk tempoh ini

ゴーカート ファミリーコース

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan90 minit
ゴーカート ファミリーコース · Trend masa tunggu04590ゴーカート ファミリーコースAnggaran10:1515:0018:0020:15

ヒーロートレーニングセンター

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
ヒーロートレーニングセンター · Trend masa tunggu04590ヒーロートレーニングセンターAnggaran10:1515:0018:0020:15

キャンパスチャレンジ

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

20:15 JST
Data direkodkan30 minit
キャンパスチャレンジ · Trend masa tunggu01530キャンパスチャレンジAnggaran10:1515:0018:0020:15

えんぴつタワー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan15 minit
えんぴつタワー · Trend masa tunggu01530えんぴつタワーAnggaran10:1515:0018:0020:15

U.F.O.バンプ!

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

17:15 JST
Data direkodkan15 minit
U.F.O.バンプ! · Trend masa tunggu01530U.F.O.バンプ!10:1515:0018:0020:15

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–20:15 minit · Waktu Jepun

20:15 JST
Data direkodkan30 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu04590Purata kawasanAnggaran10:1515:0018:0020:15
Hari sebelumnyaKalendar kesesakanKeesokan harinya