Langkau ke kandungan
ParkportalMasa menunggu langsung dan ramalan kesesakanYomiuriland
CHOOSE YOUR PARK

Pilih taman tema

Compare visit datesSemak imbas senaraiSemak imbas peta

Disney & USJ

Tokyo DisneylandTokyo DisneySeaUniversal Studios Jepun

Taman yang disokong:23

Kanto 9

  • Sanrio PurolandTokyo
  • Syurga Laut Yokohama HakkeijimaKanagawa
  • YomiurilandTokyo
  • Asakusa HanayashikiTokyo
  • Tokyo SummerlandTokyo
  • Taman Tanah Tinggi NasuTochigi
  • Ladang Keluarga Tasik Nasu RindoTochigi
  • Tokyo Dome CityTokyo
  • Mobility Resort MotegiTochigi

Koshinetsu & Hokuriku 1

  • Fuji-Q HighlandYamanashi

Tokai 5

  • LEGOLAND JepunAichi
  • Nagashima Spa LandMie
  • Kampung Shima SepanyolMie
  • Taman Litar SuzukaMie
  • LagunasiaAichi

Kansai 2

  • Nijigen no MoriHyogo
  • Nesta Resort KobeHyogo

Kyushu 2

  • Huis Ten BoschNagasaki
  • GreenlandKumamoto

Okinawa 1

  • JUNGLIA OkinawaOkinawa

Yomiuriland

TarikanKesesakan · Ramalan

Panduan taman bebas dan tidak rasmi

Memuatkan maklumat taman
© Parkportal · Laman maklumat masa menunggu dan kesesakan tidak rasmiSenarai taman tema dan petaStatus dataPrivasiMasa menunggu dan operasi mungkin berubah. Semak aplikasi rasmi sebelum melawat.
Kembali ke kalendar
RECORDED CROWD DATA

Jumaat, 4 April 2025

Yomiuriland · Direkodkan

TarikanMasa menunggu dan status operasiKesesakan · RamalanKalendar & sejarah
Forecast model · Seimbang

Balances weekday, seasonal and event effects.

Inputs and validation

Uses each park’s observations and up to three years of weekday, holiday, seasonal, vacation and verified event patterns. Recorded results do not change with the model.

Event dates cover selected verified Disney and USJ events. Unregistered events, local school calendars, weather and future ride closures are excluded. Vacation periods are general seasonal estimates.

Wait-time baseline: 3 days (2026-10-30–2026-11-01)
Historical patterns: 969 days (2023-11-02–2026-10-26)

Two-year training / one-year holdout, with the rank scale frozen before validation

2023-10-27–2025-10-26 → 2025-10-27–2026-10-26 (326 days)

ModelMean errorRank match
Hari serupa4.1 min29.8%
Acara3.5 min41.7%
Seimbang3.6 min36.2%
Reference: constant mean5.7 min14.7%

Validation of a consistent archived metric; these scores do not measure the accuracy of current all-attraction averages or hourly forecasts.

External history contributes relative effects within each park and measurement series. Crowd points are never treated as minutes. These are provisional alternatives; no model is guaranteed to be more accurate.

Menunjukkan syot kilat terakhir yang tersedia. Data semasa mungkin tertunda.

S
Direkodkan

Berbungkus

Direkodkan31

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Mengenai rekod ini

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Data pada: 2/11/26, 3:00 PG JST

Masa menunggu tarikan untuk tarikh ini

Waktu operasi tarikh ini belum tersediaJulat masa direkodkan · 09:15–19:45

Kemudahan tanpa rekod daripada senarai semasa turut dipaparkan; ini tidak mengesahkan operasi pada tarikh tersebut. — bermaksud tiada rekod.

Masa menunggu yang hilang antara rekod tarikan dan hari yang sama diinterpolasi setiap 15 minit. ≈ dan garis putus-putus menunjukkan anggaran. Tempoh penutupan tidak disambungkan. Purata, minimum dan maksimum menggunakan rekod asal.

Penantian yang direkodkan mengikut tarikan (minit)
TarikanminimumPuratamaksimum
Splash U.F.O.60125150
Spin Runway45115135
Lipovitan Rocket Luna45115135
Giant Sky River30100120
Haunted House Hyudoro3085120
Bandit3095120
ゴーカート ファミリーコース306090
Custom Garage155075
ヒーロートレーニングセンター155075
Milky Way305560
SKY Patrol304560
Looping Starship155575
Wan Wan Coaster Wandit154560
ゴーカート シングルサーキットコース155575
Hashibiro GO!305575
キャンパスチャレンジ153545
Bun Bun Swing153560
Round and Round Drive152030
アニマルレスキュー153560
Crazy Hyuuu304560
Round and Round Compass304045
Frog Hopper152530
Fight Ippatsu!153545
Sea Chicken GO!152530
Crazy Stooon153545
Merry-Go-Round Dog151530
Spin Drive151515
えんぴつタワー152045
My Racing153545
U.F.O.バンプ!152530
ミラクルわんルーム152030
Sweets Cup151515
ゴンドラ スカイシャトル555
My Knit152030
Sky-Go-LAND———
Kids' Fire Brigade Keshippi———
Hero Training Center: Mission 8———
Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island———
Go-Karts — Circuit Course———
Play Park———
Animal Rescue — Attack of Mechantula———
Bungee Jump———
Panorama Driving———
Tamagoro Brain Challenge———
Go-Go Mine Cart———
Nobbo Tower———
Driving Lab———
My U.F.O. Factory———
Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research———
Sea Lion Hall———
Go-Karts — Highway Course———
Dino Runner———
Pteranodon's Sky Adventure———
SHATEKI———
Coin Games———
Coin Games———
Fashion Lab———
U.F.O. Sauce Shooting———
Selang jadual

Setiap jam, dengan selang 15 minit meliputi jam terkini. Selang yang berterusan hanya menggunakan rekod yang dikumpul setakat ini.

0–4 minit5–7 minit8–9 minit10–13 minit14–17 minit18+ minitPanduan berdasarkan masa menunggu yang direkodkan di taman ini

Termasuk anggaran

Luas taman

49 tarikan yang ditunjukkan

1–8 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitSplash U.F.O.Spin RunwayLipovitan Rocket LunaGiant Sky RiverHaunted House HyudoroBanditCustom GarageMilky Way
4-409:15–10:00—≈70≈853030≈4515—
10:00–11:00≈100≈95≈115≈85≈50≈85≈45≈45
11:00–12:00≈130≈105≈105≈105≈65≈70≈50≈45
12:00–13:00≈115≈105≈105≈90≈75≈85≈55≈60
13:00–14:00≈130≈120≈120≈110≈90≈90≈75≈60
14:00–15:00≈135≈125≈130≈120≈80≈95≈55≈60
15:00–16:00≈140≈135≈125≈115≈90≈120≈65≈60
16:00–17:00≈145≈135≈135≈115≈120≈120≈60≈60
17:00–18:00≈120≈130≈115≈105≈120≈115≈60≈60
18:00–19:00≈100≈130≈110≈90≈120—≈50≈60
19:00–19:15——————≈25≈60
19:15–19:30——————1560
19:30–19:45——————≈15≈45
19:45–20:00——————1530

9–16 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitSKY PatrolLooping StarshipWan Wan Coaster WanditHashibiro GO!Bun Bun SwingRound and Round DriveCrazy HyuuuRound and Round Compass
4-409:15–10:00—1515—————
10:00–11:00—≈40≈35≈30≈15—3030
11:00–12:00≈40≈60≈45≈55≈20—≈35≈30
12:00–13:00≈40≈60≈45≈55≈3015≈45≈30
13:00–14:00≈45≈60≈45≈45≈30≈15≈45≈45
14:00–15:00≈45≈60≈60≈60≈30≈15≈45≈45
15:00–16:00≈55≈45≈55≈60≈50≈20≈50≈45
16:00–17:00≈45≈70≈60≈75≈60≈30≈60≈45
17:00–18:00≈45≈55≈55≈75≈55≈30—≈45
18:00–19:00≈45≈45≈40≈60≈25——≈35
19:00–19:15≈40≈40≈30≈30≈15———
19:15–19:303030303015———
19:30–19:45≈30———≈15———
19:45–20:0030———15———

17–24 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitFrog HopperFight Ippatsu!Sea Chicken GO!Crazy StooonMerry-Go-Round DogSpin DriveMy RacingSweets Cup
4-409:15–10:00————————
10:00–11:00—≈251515——≈15—
11:00–12:00≈15≈30≈15≈20——≈20—
12:00–13:00≈15≈30≈20≈30——≈35—
13:00–14:00≈30≈30≈30≈30≈15—≈40—
14:00–15:00≈30≈35≈30≈45≈1515≈30—
15:00–16:00≈30≈40≈30≈45≈20≈15≈4515
16:00–17:00≈30≈45≈30≈45≈15≈15≈40≈15
17:00–18:00≈30≈45≈30—≈15≈15≈40≈15
18:00–19:00≈20≈45≈15—≈15≈15—≈15
19:00–19:15≈15≈30—————≈15
19:15–19:301515—————15
19:30–19:45≈15≈15—————≈15
19:45–20:001515—————15

25–32 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitMy KnitSky-Go-LANDKids' Fire Brigade KeshippiHero Training Center: Mission 8Miracle Wan Room — Adventure on Churros IslandGo-Karts — Circuit CoursePlay ParkAnimal Rescue — Attack of Mechantula
4-409:15–10:00————————
10:00–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:0015———————
14:00–15:00≈15———————
15:00–16:00≈30———————
16:00–17:00≈30———————
17:00–18:00≈30———————
18:00–19:00≈15———————
19:00–19:15≈15———————
19:15–19:3015———————
19:30–19:45≈15———————
19:45–20:0015———————

33–40 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitBungee JumpPanorama DrivingTamagoro Brain ChallengeGo-Go Mine CartNobbo TowerDriving LabMy U.F.O. FactoryLipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research
4-409:15–10:00————————
10:00–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

41–48 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitSea Lion HallGo-Karts — Highway CourseDino RunnerPteranodon's Sky AdventureSHATEKICoin GamesCoin GamesFashion Lab
4-409:15–10:00————————
10:00–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

49–49 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitU.F.O. Sauce Shooting
4-409:15–10:00—
10:00–11:00—
11:00–12:00—
12:00–13:00—
13:00–14:00—
14:00–15:00—
15:00–16:00—
16:00–17:00—
17:00–18:00—
18:00–19:00—
19:00–19:15—
19:15–19:30—
19:30–19:45—
19:45–20:00—
Lihat tarikan dan aliran purata

Splash U.F.O.

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan90 minit
Splash U.F.O. · Trend masa tunggu075150Splash U.F.O.Anggaran09:1512:0015:0019:45

Spin Runway

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan135 minit
Spin Runway · Trend masa tunggu075150Spin RunwayAnggaran09:1512:0015:0019:45

Lipovitan Rocket Luna

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan105 minit
Lipovitan Rocket Luna · Trend masa tunggu075150Lipovitan Rocket LunaAnggaran09:1512:0015:0019:45

Giant Sky River

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan90 minit
Giant Sky River · Trend masa tunggu060120Giant Sky RiverAnggaran09:1512:0015:0019:45

Haunted House Hyudoro

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan120 minit
Haunted House Hyudoro · Trend masa tunggu060120Haunted House HyudoroAnggaran09:1512:0015:0019:45

Bandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan120 minit
Bandit · Trend masa tunggu060120BanditAnggaran09:1512:0015:0019:45

Custom Garage

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Custom Garage · Trend masa tunggu04590Custom GarageAnggaran09:1512:0015:0019:45

Milky Way

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Milky Way · Trend masa tunggu03060Milky WayAnggaran09:1512:0015:0019:45

SKY Patrol

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
SKY Patrol · Trend masa tunggu03060SKY PatrolAnggaran09:1512:0015:0019:45

Looping Starship

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan30 minit
Looping Starship · Trend masa tunggu04590Looping StarshipAnggaran09:1512:0015:0019:45

Wan Wan Coaster Wandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan30 minit
Wan Wan Coaster Wandit · Trend masa tunggu03060Wan Wan Coaster WanditAnggaran09:1512:0015:0019:45

Hashibiro GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan30 minit
Hashibiro GO! · Trend masa tunggu04590Hashibiro GO!Anggaran09:1512:0015:0019:45

Bun Bun Swing

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Bun Bun Swing · Trend masa tunggu03060Bun Bun SwingAnggaran09:1512:0015:0019:45

Round and Round Drive

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

17:15 JST
Data direkodkan30 minit
Round and Round Drive · Trend masa tunggu01530Round and Round DriveAnggaran09:1512:0015:0019:45

Crazy Hyuuu

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

16:15 JST
Data direkodkan60 minit
Crazy Hyuuu · Trend masa tunggu03060Crazy HyuuuAnggaran09:1512:0015:0019:45

Round and Round Compass

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan30 minit
Round and Round Compass · Trend masa tunggu03060Round and Round CompassAnggaran09:1512:0015:0019:45

Frog Hopper

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Frog Hopper · Trend masa tunggu01530Frog HopperAnggaran09:1512:0015:0019:45

Fight Ippatsu!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Fight Ippatsu! · Trend masa tunggu03060Fight Ippatsu!Anggaran09:1512:0015:0019:45

Sea Chicken GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan15 minit
Sea Chicken GO! · Trend masa tunggu01530Sea Chicken GO!Anggaran09:1512:0015:0019:45

Crazy Stooon

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

16:45 JST
Data direkodkan45 minit
Crazy Stooon · Trend masa tunggu03060Crazy StooonAnggaran09:1512:0015:0019:45

Merry-Go-Round Dog

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan15 minit
Merry-Go-Round Dog · Trend masa tunggu01530Merry-Go-Round DogAnggaran09:1512:0015:0019:45

Spin Drive

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan15 minit
Spin Drive · Trend masa tunggu01530Spin DriveAnggaran09:1512:0015:0019:45

My Racing

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan30 minit
My Racing · Trend masa tunggu03060My RacingAnggaran09:1512:0015:0019:45

Sweets Cup

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Sweets Cup · Trend masa tunggu01530Sweets CupAnggaran09:1512:0015:0019:45

My Knit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
My Knit · Trend masa tunggu01530My KnitAnggaran09:1512:0015:0019:45

Sky-Go-LAND

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Sky-Go-LAND · Trend masa tunggu01530Sky-Go-LAND09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Kids' Fire Brigade Keshippi

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Kids' Fire Brigade Keshippi · Trend masa tunggu01530Kids' Fire Brigade Keshippi09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Hero Training Center: Mission 8

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Hero Training Center: Mission 8 · Trend masa tunggu01530Hero Training Center: Mission 809:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island · Trend masa tunggu01530Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Karts — Circuit Course

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Karts — Circuit Course · Trend masa tunggu01530Go-Karts — Circuit Course09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Play Park

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Play Park · Trend masa tunggu01530Play Park09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Animal Rescue — Attack of Mechantula

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Animal Rescue — Attack of Mechantula · Trend masa tunggu01530Animal Rescue — Attack of Mechantula09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Bungee Jump

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Bungee Jump · Trend masa tunggu01530Bungee Jump09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Panorama Driving

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Panorama Driving · Trend masa tunggu01530Panorama Driving09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Tamagoro Brain Challenge

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Tamagoro Brain Challenge · Trend masa tunggu01530Tamagoro Brain Challenge09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Go Mine Cart

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Go Mine Cart · Trend masa tunggu01530Go-Go Mine Cart09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Nobbo Tower

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Nobbo Tower · Trend masa tunggu01530Nobbo Tower09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Driving Lab

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Driving Lab · Trend masa tunggu01530Driving Lab09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

My U.F.O. Factory

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

My U.F.O. Factory · Trend masa tunggu01530My U.F.O. Factory09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research · Trend masa tunggu01530Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Sea Lion Hall

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Sea Lion Hall · Trend masa tunggu01530Sea Lion Hall09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Karts — Highway Course

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Karts — Highway Course · Trend masa tunggu01530Go-Karts — Highway Course09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Dino Runner

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Dino Runner · Trend masa tunggu01530Dino Runner09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Pteranodon's Sky Adventure

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Pteranodon's Sky Adventure · Trend masa tunggu01530Pteranodon's Sky Adventure09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

SHATEKI

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

SHATEKI · Trend masa tunggu01530SHATEKI09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Fashion Lab

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Fashion Lab · Trend masa tunggu01530Fashion Lab09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

U.F.O. Sauce Shooting

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

U.F.O. Sauce Shooting · Trend masa tunggu01530U.F.O. Sauce Shooting09:1512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan20 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu04590Purata kawasanAnggaran09:1512:0015:0019:45

Tarikan

9 tarikan yang ditunjukkan

1–8 / 9

Tarikan — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitゴーカート ファミリーコースヒーロートレーニングセンターゴーカート シングルサーキットコースキャンパスチャレンジアニマルレスキューえんぴつタワーU.F.O.バンプ!ミラクルわんルーム
4-409:15–10:00301515—————
10:00–11:00≈45≈40≈40≈1515—15—
11:00–12:00≈55≈45≈55≈30≈15≈15≈15≈15
12:00–13:00≈50≈45≈50≈30≈20≈15≈20≈15
13:00–14:00≈55≈50≈60≈30≈30≈15≈30≈15
14:00–15:00≈70≈60≈60≈35≈30≈15≈30≈30
15:00–16:00≈65≈70≈75≈45≈55≈15≈30≈30
16:00–17:00≈75≈60≈60≈45≈45≈35≈30≈30
17:00–18:00≈90≈55≈60≈40≈45≈30≈30≈25
18:00–19:00≈80≈55≈55≈30≈45≈25≈30≈15
19:00–19:15≈55≈40≈40≈30≈45≈15≈25—
19:15–19:3045303030451515—
19:30–19:45—≈25—≈30≈45—≈15—
19:45–20:00—15—3045—15—

9–9 / 9

Tarikan — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitゴンドラ スカイシャトル
4-409:15–10:00≈5
10:00–11:00≈5
11:00–12:00—
12:00–13:00—
13:00–14:00—
14:00–15:00—
15:00–16:00—
16:00–17:00—
17:00–18:00—
18:00–19:00—
19:00–19:15—
19:15–19:30—
19:30–19:45—
19:45–20:00—
Lihat tarikan dan aliran purata

ゴーカート ファミリーコース

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
ゴーカート ファミリーコース · Trend masa tunggu04590ゴーカート ファミリーコースAnggaran09:1512:0015:0019:45

ヒーロートレーニングセンター

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
ヒーロートレーニングセンター · Trend masa tunggu04590ヒーロートレーニングセンターAnggaran09:1512:0015:0019:45

ゴーカート シングルサーキットコース

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan30 minit
ゴーカート シングルサーキットコース · Trend masa tunggu04590ゴーカート シングルサーキットコースAnggaran09:1512:0015:0019:45

キャンパスチャレンジ

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
キャンパスチャレンジ · Trend masa tunggu03060キャンパスチャレンジAnggaran09:1512:0015:0019:45

アニマルレスキュー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
アニマルレスキュー · Trend masa tunggu03060アニマルレスキューAnggaran09:1512:0015:0019:45

えんぴつタワー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan15 minit
えんぴつタワー · Trend masa tunggu03060えんぴつタワーAnggaran09:1512:0015:0019:45

U.F.O.バンプ!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
U.F.O.バンプ! · Trend masa tunggu01530U.F.O.バンプ!Anggaran09:1512:0015:0019:45

ミラクルわんルーム

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan15 minit
ミラクルわんルーム · Trend masa tunggu01530ミラクルわんルームAnggaran09:1512:0015:0019:45

ゴンドラ スカイシャトル

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

10:15 JST
Data direkodkan5 minit
ゴンドラ スカイシャトル · Trend masa tunggu01530ゴンドラ スカイシャトルAnggaran09:1512:0015:0019:45

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan25 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu03060Purata kawasanAnggaran09:1512:0015:0019:45
Hari sebelumnyaKalendar kesesakanKeesokan harinya