Langkau ke kandungan
ParkportalMasa menunggu langsung dan ramalan kesesakanYomiuriland
CHOOSE YOUR PARK

Pilih taman tema

Compare visit datesSemak imbas senaraiSemak imbas peta

Disney & USJ

Tokyo DisneylandTokyo DisneySeaUniversal Studios Jepun

Taman yang disokong:23

Kanto 9

  • Sanrio PurolandTokyo
  • Syurga Laut Yokohama HakkeijimaKanagawa
  • YomiurilandTokyo
  • Asakusa HanayashikiTokyo
  • Tokyo SummerlandTokyo
  • Taman Tanah Tinggi NasuTochigi
  • Ladang Keluarga Tasik Nasu RindoTochigi
  • Tokyo Dome CityTokyo
  • Mobility Resort MotegiTochigi

Koshinetsu & Hokuriku 1

  • Fuji-Q HighlandYamanashi

Tokai 5

  • LEGOLAND JepunAichi
  • Nagashima Spa LandMie
  • Kampung Shima SepanyolMie
  • Taman Litar SuzukaMie
  • LagunasiaAichi

Kansai 2

  • Nijigen no MoriHyogo
  • Nesta Resort KobeHyogo

Kyushu 2

  • Huis Ten BoschNagasaki
  • GreenlandKumamoto

Okinawa 1

  • JUNGLIA OkinawaOkinawa

Yomiuriland

TarikanKesesakan · Ramalan

Panduan taman bebas dan tidak rasmi

Memuatkan maklumat taman
© Parkportal · Laman maklumat masa menunggu dan kesesakan tidak rasmiSenarai taman tema dan petaStatus dataPrivasiMasa menunggu dan operasi mungkin berubah. Semak aplikasi rasmi sebelum melawat.
Kembali ke kalendar
RECORDED CROWD DATA

Isnin, 30 Disember 2024

Yomiuriland · Direkodkan

TarikanMasa menunggu dan status operasiKesesakan · RamalanKalendar & sejarah
Forecast model · Seimbang

Balances weekday, seasonal and event effects.

Inputs and validation

Uses each park’s observations and up to three years of weekday, holiday, seasonal, vacation and verified event patterns. Recorded results do not change with the model.

Event dates cover selected verified Disney and USJ events. Unregistered events, local school calendars, weather and future ride closures are excluded. Vacation periods are general seasonal estimates.

Wait-time baseline: 3 days (2026-10-30–2026-11-01)
Historical patterns: 969 days (2023-11-02–2026-10-26)

Two-year training / one-year holdout, with the rank scale frozen before validation

2023-10-27–2025-10-26 → 2025-10-27–2026-10-26 (326 days)

ModelMean errorRank match
Hari serupa4.1 min29.8%
Acara3.5 min41.7%
Seimbang3.6 min36.2%
Reference: constant mean5.7 min14.7%

Validation of a consistent archived metric; these scores do not measure the accuracy of current all-attraction averages or hourly forecasts.

External history contributes relative effects within each park and measurement series. Crowd points are never treated as minutes. These are provisional alternatives; no model is guaranteed to be more accurate.

Menunjukkan syot kilat terakhir yang tersedia. Data semasa mungkin tertunda.

S
Direkodkan

Berbungkus

Direkodkan56

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Mengenai rekod ini

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Data pada: 2/11/26, 1:00 PG JST

Masa menunggu tarikan untuk tarikh ini

Waktu operasi tarikh ini belum tersediaJulat masa direkodkan · 09:45–19:45

Kemudahan tanpa rekod daripada senarai semasa turut dipaparkan; ini tidak mengesahkan operasi pada tarikh tersebut. — bermaksud tiada rekod.

Masa menunggu yang hilang antara rekod tarikan dan hari yang sama diinterpolasi setiap 15 minit. ≈ dan garis putus-putus menunjukkan anggaran. Tempoh penutupan tidak disambungkan. Purata, minimum dan maksimum menggunakan rekod asal.

Penantian yang direkodkan mengikut tarikan (minit)
TarikanminimumPuratamaksimum
Splash U.F.O.60125165
Spin Runway45130195
Lipovitan Rocket Luna60130180
Giant Sky River45110150
Haunted House Hyudoro45110150
Bandit6095120
ゴーカート ファミリーコース3085135
Custom Garage305575
ヒーロートレーニングセンター455075
Milky Way4575105
Looping Starship4575105
Wan Wan Coaster Wandit4565105
SKY Patrol456590
ゴーカート シングルサーキットコース1560105
Hashibiro GO!1570120
キャンパスチャレンジ153560
Sky-Go-LAND1570105
Round and Round Drive154575
アニマルレスキュー154060
Round and Round Compass303030
Frog Hopper304060
Fight Ippatsu!153045
Sea Chicken GO!152560
Merry-Go-Round Dog155090
My Racing152030
えんぴつタワー152545
Bungee Jump454545
Spin Drive154045
ミラクルわんルーム152545
Giant Ferris Wheel156075
Sweets Cup152045
U.F.O.バンプ!152030
カドケシとろっこ152030
ゴンドラ スカイシャトル555
わんぱく鉄道オリヴァー153045
Kids' Fire Brigade Keshippi151515
Hero Training Center: Mission 8———
Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island———
Go-Karts — Circuit Course———
Play Park———
Animal Rescue — Attack of Mechantula———
Crazy Hyuuu———
Crazy Stooon———
Panorama Driving———
Tamagoro Brain Challenge———
Go-Go Mine Cart———
Nobbo Tower———
My Knit———
Driving Lab———
My U.F.O. Factory———
Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research———
Sea Lion Hall———
Bun Bun Swing———
Go-Karts — Highway Course———
Dino Runner———
Pteranodon's Sky Adventure———
SHATEKI———
Coin Games———
Coin Games———
Fashion Lab———
U.F.O. Sauce Shooting———
Selang jadual

Setiap jam, dengan selang 15 minit meliputi jam terkini. Selang yang berterusan hanya menggunakan rekod yang dikumpul setakat ini.

0–4 minit5–7 minit8–9 minit10–13 minit14–17 minit18+ minitPanduan berdasarkan masa menunggu yang direkodkan di taman ini

Termasuk anggaran

Luas taman

49 tarikan yang ditunjukkan

1–8 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitSplash U.F.O.Spin RunwayLipovitan Rocket LunaGiant Sky RiverHaunted House HyudoroBanditCustom GarageMilky Way
30-1209:45–10:00604560——60——
10:00–11:00≈115≈110≈105≈70≈60≈9030—
11:00–12:00≈115≈120≈120≈90≈80≈90≈3075
12:00–13:00≈115≈105≈120≈105≈95≈100≈45≈75
13:00–14:00≈125≈115≈120≈105≈115≈90≈50≈70
14:00–15:00≈130≈125≈125≈120≈105≈85≈75≈60
15:00–16:00≈145≈150≈145≈120≈130≈115≈75≈60
16:00–17:00≈160≈185≈165≈145≈150≈100≈75≈75
17:00–18:00≈130≈170≈150≈125≈150≈85≈70≈105
18:00–19:00≈105—≈130≈105—≈115≈45≈95
19:00–19:15——————≈40≈60
19:15–19:30——————3045
19:30–19:45——————≈30—
19:45–20:00——————30—

9–16 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitLooping StarshipWan Wan Coaster WanditSKY PatrolHashibiro GO!Sky-Go-LANDRound and Round DriveRound and Round CompassFrog Hopper
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:0045——15————
11:00–12:00≈604545≈15—15—30
12:00–13:00≈60≈50≈45≈70—≈40—≈30
13:00–14:00≈75≈60≈50≈75—≈45—≈30
14:00–15:00≈75≈60≈60≈60—≈45—≈30
15:00–16:00≈80≈60≈60≈70—≈50—≈50
16:00–17:00≈90≈85≈70≈120≈30≈65—≈60
17:00–18:00≈95≈85≈90≈105≈90≈75—≈60
18:00–19:00≈100≈70≈70≈75≈105≈5030≈55
19:00–19:15—≈60≈60≈55—≈30≈30≈40
19:15–19:30—606045—153030
19:30–19:45—————≈15≈30≈30
19:45–20:00—————153030

17–24 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitFight Ippatsu!Sea Chicken GO!Merry-Go-Round DogMy RacingBungee JumpSpin DriveSweets CupKids' Fire Brigade Keshippi
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:00≈30———————
11:00–12:00≈301515—————
12:00–13:00≈30≈15≈3015————
13:00–14:00≈30≈15≈30≈15454515—
14:00–15:00≈30≈15≈30≈15≈45≈45≈15—
15:00–16:00≈35≈30≈35≈15≈45≈30≈1515
16:00–17:00≈45≈40≈85≈20—≈45≈15—
17:00–18:00≈45≈40≈90≈30—≈45≈40—
18:00–19:00≈20≈30≈70≈30—≈40≈35—
19:00–19:15≈25≈30≈60——≈25≈15—
19:15–19:30303060——1515—
19:30–19:45≈30≈30≈45———≈15—
19:45–20:00303030———15—

25–32 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitHero Training Center: Mission 8Miracle Wan Room — Adventure on Churros IslandGo-Karts — Circuit CoursePlay ParkAnimal Rescue — Attack of MechantulaCrazy HyuuuCrazy StooonPanorama Driving
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

33–40 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitTamagoro Brain ChallengeGo-Go Mine CartNobbo TowerMy KnitDriving LabMy U.F.O. FactoryLipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret ResearchSea Lion Hall
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

41–48 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitBun Bun SwingGo-Karts — Highway CourseDino RunnerPteranodon's Sky AdventureSHATEKICoin GamesCoin GamesFashion Lab
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

49–49 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitU.F.O. Sauce Shooting
30-1209:45–10:00—
10:00–11:00—
11:00–12:00—
12:00–13:00—
13:00–14:00—
14:00–15:00—
15:00–16:00—
16:00–17:00—
17:00–18:00—
18:00–19:00—
19:00–19:15—
19:15–19:30—
19:30–19:45—
19:45–20:00—
Lihat tarikan dan aliran purata

Splash U.F.O.

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan105 minit
Splash U.F.O. · Trend masa tunggu090180Splash U.F.O.Anggaran09:4512:0015:0019:45

Spin Runway

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan150 minit
Spin Runway · Trend masa tunggu0105210Spin RunwayAnggaran09:4512:0015:0019:45

Lipovitan Rocket Luna

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan120 minit
Lipovitan Rocket Luna · Trend masa tunggu090180Lipovitan Rocket LunaAnggaran09:4512:0015:0019:45

Giant Sky River

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan105 minit
Giant Sky River · Trend masa tunggu075150Giant Sky RiverAnggaran09:4512:0015:0019:45

Haunted House Hyudoro

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan150 minit
Haunted House Hyudoro · Trend masa tunggu075150Haunted House HyudoroAnggaran09:4512:0015:0019:45

Bandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan120 minit
Bandit · Trend masa tunggu060120BanditAnggaran09:4512:0015:0019:45

Custom Garage

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Custom Garage · Trend masa tunggu04590Custom GarageAnggaran09:4512:0015:0019:45

Milky Way

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
Milky Way · Trend masa tunggu060120Milky WayAnggaran09:4512:0015:0019:45

Looping Starship

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan90 minit
Looping Starship · Trend masa tunggu060120Looping StarshipAnggaran09:4512:0015:0019:45

Wan Wan Coaster Wandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan60 minit
Wan Wan Coaster Wandit · Trend masa tunggu060120Wan Wan Coaster WanditAnggaran09:4512:0015:0019:45

SKY Patrol

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan60 minit
SKY Patrol · Trend masa tunggu04590SKY PatrolAnggaran09:4512:0015:0019:45

Hashibiro GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
Hashibiro GO! · Trend masa tunggu060120Hashibiro GO!Anggaran09:4512:0015:0019:45

Sky-Go-LAND

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan105 minit
Sky-Go-LAND · Trend masa tunggu060120Sky-Go-LANDAnggaran09:4512:0015:0019:45

Round and Round Drive

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Round and Round Drive · Trend masa tunggu04590Round and Round DriveAnggaran09:4512:0015:0019:45

Round and Round Compass

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Round and Round Compass · Trend masa tunggu01530Round and Round CompassAnggaran09:4512:0015:0019:45

Frog Hopper

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Frog Hopper · Trend masa tunggu03060Frog HopperAnggaran09:4512:0015:0019:45

Fight Ippatsu!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Fight Ippatsu! · Trend masa tunggu03060Fight Ippatsu!Anggaran09:4512:0015:0019:45

Sea Chicken GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Sea Chicken GO! · Trend masa tunggu03060Sea Chicken GO!Anggaran09:4512:0015:0019:45

Merry-Go-Round Dog

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Merry-Go-Round Dog · Trend masa tunggu04590Merry-Go-Round DogAnggaran09:4512:0015:0019:45

My Racing

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan30 minit
My Racing · Trend masa tunggu01530My RacingAnggaran09:4512:0015:0019:45

Bungee Jump

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

15:45 JST
Data direkodkan45 minit
Bungee Jump · Trend masa tunggu03060Bungee JumpAnggaran09:4512:0015:0019:45

Spin Drive

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan15 minit
Spin Drive · Trend masa tunggu03060Spin DriveAnggaran09:4512:0015:0019:45

Sweets Cup

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Sweets Cup · Trend masa tunggu03060Sweets CupAnggaran09:4512:0015:0019:45

Kids' Fire Brigade Keshippi

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

15:45 JST
Data direkodkan15 minit
Kids' Fire Brigade Keshippi · Trend masa tunggu01530Kids' Fire Brigade Keshippi09:4512:0015:0019:45

Hero Training Center: Mission 8

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Hero Training Center: Mission 8 · Trend masa tunggu01530Hero Training Center: Mission 809:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island · Trend masa tunggu01530Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Karts — Circuit Course

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Karts — Circuit Course · Trend masa tunggu01530Go-Karts — Circuit Course09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Play Park

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Play Park · Trend masa tunggu01530Play Park09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Animal Rescue — Attack of Mechantula

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Animal Rescue — Attack of Mechantula · Trend masa tunggu01530Animal Rescue — Attack of Mechantula09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Crazy Hyuuu

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Crazy Hyuuu · Trend masa tunggu01530Crazy Hyuuu09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Crazy Stooon

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Crazy Stooon · Trend masa tunggu01530Crazy Stooon09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Panorama Driving

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Panorama Driving · Trend masa tunggu01530Panorama Driving09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Tamagoro Brain Challenge

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Tamagoro Brain Challenge · Trend masa tunggu01530Tamagoro Brain Challenge09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Go Mine Cart

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Go Mine Cart · Trend masa tunggu01530Go-Go Mine Cart09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Nobbo Tower

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Nobbo Tower · Trend masa tunggu01530Nobbo Tower09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

My Knit

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

My Knit · Trend masa tunggu01530My Knit09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Driving Lab

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Driving Lab · Trend masa tunggu01530Driving Lab09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

My U.F.O. Factory

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

My U.F.O. Factory · Trend masa tunggu01530My U.F.O. Factory09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research · Trend masa tunggu01530Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Sea Lion Hall

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Sea Lion Hall · Trend masa tunggu01530Sea Lion Hall09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Bun Bun Swing

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Bun Bun Swing · Trend masa tunggu01530Bun Bun Swing09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Karts — Highway Course

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Karts — Highway Course · Trend masa tunggu01530Go-Karts — Highway Course09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Dino Runner

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Dino Runner · Trend masa tunggu01530Dino Runner09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Pteranodon's Sky Adventure

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Pteranodon's Sky Adventure · Trend masa tunggu01530Pteranodon's Sky Adventure09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

SHATEKI

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

SHATEKI · Trend masa tunggu01530SHATEKI09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Fashion Lab

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

Fashion Lab · Trend masa tunggu01530Fashion Lab09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

U.F.O. Sauce Shooting

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

U.F.O. Sauce Shooting · Trend masa tunggu01530U.F.O. Sauce Shooting09:4512:0015:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan25 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu060120Purata kawasanAnggaran09:4512:0015:0019:45

Tarikan

12 tarikan yang ditunjukkan

1–8 / 12

Tarikan — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitゴーカート ファミリーコースヒーロートレーニングセンターゴーカート シングルサーキットコースキャンパスチャレンジアニマルレスキューえんぴつタワーミラクルわんルームGiant Ferris Wheel
30-1209:45–10:00————————
10:00–11:00≈30—≈3015—15——
11:00–12:00≈4545≈30≈20≈15≈20——
12:00–13:00≈70≈45≈50≈30≈30≈15——
13:00–14:00≈85≈45≈70≈35≈30≈2015—
14:00–15:00≈75≈45≈60≈30≈30≈30≈15—
15:00–16:00≈100≈50≈75≈50≈50≈30≈20—
16:00–17:00≈125≈75≈95≈45≈60≈40≈3015
17:00–18:00≈135≈65≈75≈45≈60≈30≈35≈60
18:00–19:00—≈45≈50≈45≈40≈30≈35≈75
19:00–19:15—≈45—≈40≈25≈25≈15—
19:15–19:30—45—30151515—
19:30–19:45———≈30≈25≈25≈15—
19:45–20:00———30303015—

9–12 / 12

Tarikan — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitU.F.O.バンプ!カドケシとろっこゴンドラ スカイシャトルわんぱく鉄道オリヴァー
30-1209:45–10:00——5—
10:00–11:00——≈5—
11:00–12:00——≈5—
12:00–13:00——≈515
13:00–14:0015—≈5≈15
14:00–15:00≈1515≈5≈15
15:00–16:00≈15≈20≈5≈20
16:00–17:00≈30≈30—≈45
17:00–18:00≈30≈25—≈45
18:00–19:00≈25≈15—≈45
19:00–19:15≈15≈15—≈45
19:15–19:301515—45
19:30–19:45≈15≈15——
19:45–20:001515——
Lihat tarikan dan aliran purata

ゴーカート ファミリーコース

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan135 minit
ゴーカート ファミリーコース · Trend masa tunggu075150ゴーカート ファミリーコースAnggaran09:4512:0015:0019:45

ヒーロートレーニングセンター

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
ヒーロートレーニングセンター · Trend masa tunggu04590ヒーロートレーニングセンターAnggaran09:4512:0015:0019:45

ゴーカート シングルサーキットコース

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan45 minit
ゴーカート シングルサーキットコース · Trend masa tunggu060120ゴーカート シングルサーキットコースAnggaran09:4512:0015:0019:45

キャンパスチャレンジ

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
キャンパスチャレンジ · Trend masa tunggu03060キャンパスチャレンジAnggaran09:4512:0015:0019:45

アニマルレスキュー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
アニマルレスキュー · Trend masa tunggu03060アニマルレスキューAnggaran09:4512:0015:0019:45

えんぴつタワー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
えんぴつタワー · Trend masa tunggu03060えんぴつタワーAnggaran09:4512:0015:0019:45

ミラクルわんルーム

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
ミラクルわんルーム · Trend masa tunggu03060ミラクルわんルームAnggaran09:4512:0015:0019:45

Giant Ferris Wheel

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan75 minit
Giant Ferris Wheel · Trend masa tunggu04590Giant Ferris WheelAnggaran09:4512:0015:0019:45

U.F.O.バンプ!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
U.F.O.バンプ! · Trend masa tunggu01530U.F.O.バンプ!Anggaran09:4512:0015:0019:45

カドケシとろっこ

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
カドケシとろっこ · Trend masa tunggu01530カドケシとろっこAnggaran09:4512:0015:0019:45

ゴンドラ スカイシャトル

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

15:15 JST
Data direkodkan5 minit
ゴンドラ スカイシャトル · Trend masa tunggu01530ゴンドラ スカイシャトルAnggaran09:4512:0015:0019:45

わんぱく鉄道オリヴァー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan45 minit
わんぱく鉄道オリヴァー · Trend masa tunggu03060わんぱく鉄道オリヴァーAnggaran09:4512:0015:0019:45

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 09:45–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan25 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu03060Purata kawasanAnggaran09:4512:0015:0019:45
Hari sebelumnyaKalendar kesesakanKeesokan harinya