Langkau ke kandungan
ParkportalMasa menunggu langsung dan ramalan kesesakanYomiuriland
CHOOSE YOUR PARK

Pilih taman tema

Compare visit datesSemak imbas senaraiSemak imbas peta

Disney & USJ

Tokyo DisneylandTokyo DisneySeaUniversal Studios Jepun

Taman yang disokong:23

Kanto 9

  • Sanrio PurolandTokyo
  • Syurga Laut Yokohama HakkeijimaKanagawa
  • YomiurilandTokyo
  • Asakusa HanayashikiTokyo
  • Tokyo SummerlandTokyo
  • Taman Tanah Tinggi NasuTochigi
  • Ladang Keluarga Tasik Nasu RindoTochigi
  • Tokyo Dome CityTokyo
  • Mobility Resort MotegiTochigi

Koshinetsu & Hokuriku 1

  • Fuji-Q HighlandYamanashi

Tokai 5

  • LEGOLAND JepunAichi
  • Nagashima Spa LandMie
  • Kampung Shima SepanyolMie
  • Taman Litar SuzukaMie
  • LagunasiaAichi

Kansai 2

  • Nijigen no MoriHyogo
  • Nesta Resort KobeHyogo

Kyushu 2

  • Huis Ten BoschNagasaki
  • GreenlandKumamoto

Okinawa 1

  • JUNGLIA OkinawaOkinawa

Yomiuriland

TarikanKesesakan · Ramalan

Panduan taman bebas dan tidak rasmi

Memuatkan maklumat taman
© Parkportal · Laman maklumat masa menunggu dan kesesakan tidak rasmiSenarai taman tema dan petaStatus dataPrivasiMasa menunggu dan operasi mungkin berubah. Semak aplikasi rasmi sebelum melawat.
Kembali ke kalendar
RECORDED CROWD DATA

Rabu, 25 Disember 2024

Yomiuriland · Direkodkan

TarikanMasa menunggu dan status operasiKesesakan · RamalanKalendar & sejarah
Forecast model · Seimbang

Balances weekday, seasonal and event effects.

Inputs and validation

Uses each park’s observations and up to three years of weekday, holiday, seasonal, vacation and verified event patterns. Recorded results do not change with the model.

Event dates cover selected verified Disney and USJ events. Unregistered events, local school calendars, weather and future ride closures are excluded. Vacation periods are general seasonal estimates.

Wait-time baseline: 3 days (2026-10-30–2026-11-01)
Historical patterns: 969 days (2023-11-02–2026-10-26)

Two-year training / one-year holdout, with the rank scale frozen before validation

2023-10-27–2025-10-26 → 2025-10-27–2026-10-26 (326 days)

ModelMean errorRank match
Hari serupa4.1 min29.8%
Acara3.5 min41.7%
Seimbang3.6 min36.2%
Reference: constant mean5.7 min14.7%

Validation of a consistent archived metric; these scores do not measure the accuracy of current all-attraction averages or hourly forecasts.

External history contributes relative effects within each park and measurement series. Crowd points are never treated as minutes. These are provisional alternatives; no model is guaranteed to be more accurate.

Menunjukkan syot kilat terakhir yang tersedia. Data semasa mungkin tertunda.

S
Direkodkan

Berbungkus

Direkodkan34

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Mengenai rekod ini

Tahap kesesakan membandingkan rekod taman dan ukuran yang sama. Jurang antara rekod diisi secara automatik dan ditandakan ≈.

Data pada: 2/11/26, 1:00 PG JST

Masa menunggu tarikan untuk tarikh ini

Waktu operasi tarikh ini belum tersediaJulat masa direkodkan · 10:15–19:45

Kemudahan tanpa rekod daripada senarai semasa turut dipaparkan; ini tidak mengesahkan operasi pada tarikh tersebut. — bermaksud tiada rekod.

Masa menunggu yang hilang antara rekod tarikan dan hari yang sama diinterpolasi setiap 15 minit. ≈ dan garis putus-putus menunjukkan anggaran. Tempoh penutupan tidak disambungkan. Purata, minimum dan maksimum menggunakan rekod asal.

Penantian yang direkodkan mengikut tarikan (minit)
TarikanminimumPuratamaksimum
Splash U.F.O.60140165
Spin Runway75155195
Lipovitan Rocket Luna30135180
Giant Sky River15100150
Haunted House Hyudoro45120195
Bandit3095150
ゴーカート ファミリーコース3075135
Custom Garage153560
ヒーロートレーニングセンター305075
Looping Starship4575120
Wan Wan Coaster Wandit153545
SKY Patrol305090
ゴーカート シングルサーキットコース304045
Hashibiro GO!306090
キャンパスチャレンジ152530
Sky-Go-LAND30115165
アニマルレスキュー152530
Crazy Hyuuu455590
Round and Round Compass152030
Frog Hopper303030
Fight Ippatsu!152030
Sea Chicken GO!151515
Crazy Stooon304060
Merry-Go-Round Dog303030
ミルキーウェイ(ペアシート)4570120
えんぴつタワー151515
Giant Ferris Wheel1580135
ミラクルわんルーム303030
ミルキーウェイ(シングルシート)154060
ゴンドラ スカイシャトル555
Kids' Fire Brigade Keshippi———
Round and Round Drive———
Hero Training Center: Mission 8———
Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island———
Go-Karts — Circuit Course———
Play Park———
Sweets Cup———
Animal Rescue — Attack of Mechantula———
Bungee Jump———
Milky Way———
Panorama Driving———
My Racing———
Spin Drive———
Tamagoro Brain Challenge———
Go-Go Mine Cart———
Nobbo Tower———
My Knit———
Driving Lab———
My U.F.O. Factory———
Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research———
Sea Lion Hall———
Bun Bun Swing———
Go-Karts — Highway Course———
Dino Runner———
Pteranodon's Sky Adventure———
SHATEKI———
Coin Games———
Coin Games———
Fashion Lab———
U.F.O. Sauce Shooting———
Selang jadual

Setiap jam, dengan selang 15 minit meliputi jam terkini. Selang yang berterusan hanya menggunakan rekod yang dikumpul setakat ini.

0–4 minit5–7 minit8–9 minit10–13 minit14–17 minit18+ minitPanduan berdasarkan masa menunggu yang direkodkan di taman ini

Termasuk anggaran

Luas taman

49 tarikan yang ditunjukkan

1–8 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitSplash U.F.O.Spin RunwayLipovitan Rocket LunaGiant Sky RiverHaunted House HyudoroBanditCustom GarageLooping Starship
25-1210:15–11:0060—≈751545≈55——
11:00–12:00≈115≈105≈120≈55≈55≈75—≈55
12:00–13:00≈125≈135≈120≈75≈80≈85—≈65
13:00–14:00≈130≈135≈140≈95≈90≈7515≈75
14:00–15:00≈150≈160≈145≈100≈115≈75≈35≈75
15:00–16:00≈165≈170≈140≈100≈140≈135≈40≈80
16:00–17:00≈165≈190≈160≈140≈180≈150≈50≈110
17:00–18:00≈150≈165≈160≈150≈195≈150≈25≈85
18:00–19:00≈160≈165≈145≈125—≈150≈30≈80
19:00–19:15———≈100———≈90
19:15–19:30———90———90
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

9–16 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitWan Wan Coaster WanditSKY PatrolHashibiro GO!Sky-Go-LANDCrazy HyuuuRound and Round CompassFrog HopperFight Ippatsu!
25-1210:15–11:00————————
11:00–12:0030≈30——————
12:00–13:00≈15≈30——————
13:00–14:00≈15≈30≈30—≈45———
14:00–15:00≈15≈30≈30—≈45———
15:00–16:00≈35≈50≈45—≈5515—15
16:00–17:00≈45≈65≈7530≈85≈15≈30≈30
17:00–18:00≈45≈90≈80≈115—≈20≈30≈25
18:00–19:00≈45≈80≈80≈160—≈20≈30≈15
19:00–19:15≈45≈60≈60———≈30≈15
19:15–19:30456060———3015
19:30–19:45≈45≈55≈60———≈30≈15
19:45–20:00454560———3015

17–24 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitSea Chicken GO!Crazy StooonMerry-Go-Round DogKids' Fire Brigade KeshippiRound and Round DriveHero Training Center: Mission 8Miracle Wan Room — Adventure on Churros IslandGo-Karts — Circuit Course
25-1210:15–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00—≈30——————
14:00–15:00—≈30——————
15:00–16:00—≈40——————
16:00–17:0015≈60≈30—————
17:00–18:00≈15—≈30—————
18:00–19:00≈15—≈30—————
19:00–19:15≈15—≈30—————
19:15–19:3015—30—————
19:30–19:45≈15—≈30—————
19:45–20:0015—30—————

25–32 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitPlay ParkSweets CupAnimal Rescue — Attack of MechantulaBungee JumpMilky WayPanorama DrivingMy RacingSpin Drive
25-1210:15–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

33–40 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitTamagoro Brain ChallengeGo-Go Mine CartNobbo TowerMy KnitDriving LabMy U.F.O. FactoryLipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret ResearchSea Lion Hall
25-1210:15–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

41–48 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitBun Bun SwingGo-Karts — Highway CourseDino RunnerPteranodon's Sky AdventureSHATEKICoin GamesCoin GamesFashion Lab
25-1210:15–11:00————————
11:00–12:00————————
12:00–13:00————————
13:00–14:00————————
14:00–15:00————————
15:00–16:00————————
16:00–17:00————————
17:00–18:00————————
18:00–19:00————————
19:00–19:15————————
19:15–19:30————————
19:30–19:45————————
19:45–20:00————————

49–49 / 49

Luas taman — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitU.F.O. Sauce Shooting
25-1210:15–11:00—
11:00–12:00—
12:00–13:00—
13:00–14:00—
14:00–15:00—
15:00–16:00—
16:00–17:00—
17:00–18:00—
18:00–19:00—
19:00–19:15—
19:15–19:30—
19:30–19:45—
19:45–20:00—
Lihat tarikan dan aliran purata

Splash U.F.O.

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan165 minit
Splash U.F.O. · Trend masa tunggu090180Splash U.F.O.Anggaran10:1515:0019:45

Spin Runway

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan165 minit
Spin Runway · Trend masa tunggu0105210Spin RunwayAnggaran10:1515:0019:45

Lipovitan Rocket Luna

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan135 minit
Lipovitan Rocket Luna · Trend masa tunggu090180Lipovitan Rocket LunaAnggaran10:1515:0019:45

Giant Sky River

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan90 minit
Giant Sky River · Trend masa tunggu075150Giant Sky RiverAnggaran10:1515:0019:45

Haunted House Hyudoro

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan195 minit
Haunted House Hyudoro · Trend masa tunggu0105210Haunted House HyudoroAnggaran10:1515:0019:45

Bandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan150 minit
Bandit · Trend masa tunggu075150BanditAnggaran10:1515:0019:45

Custom Garage

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan30 minit
Custom Garage · Trend masa tunggu03060Custom GarageAnggaran10:1515:0019:45

Looping Starship

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan90 minit
Looping Starship · Trend masa tunggu060120Looping StarshipAnggaran10:1515:0019:45

Wan Wan Coaster Wandit

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
Wan Wan Coaster Wandit · Trend masa tunggu03060Wan Wan Coaster WanditAnggaran10:1515:0019:45

SKY Patrol

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan45 minit
SKY Patrol · Trend masa tunggu04590SKY PatrolAnggaran10:1515:0019:45

Hashibiro GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan60 minit
Hashibiro GO! · Trend masa tunggu04590Hashibiro GO!Anggaran10:1515:0019:45

Sky-Go-LAND

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan165 minit
Sky-Go-LAND · Trend masa tunggu090180Sky-Go-LANDAnggaran10:1515:0019:45

Crazy Hyuuu

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

16:15 JST
Data direkodkan90 minit
Crazy Hyuuu · Trend masa tunggu04590Crazy HyuuuAnggaran10:1515:0019:45

Round and Round Compass

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan15 minit
Round and Round Compass · Trend masa tunggu01530Round and Round CompassAnggaran10:1515:0019:45

Frog Hopper

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Frog Hopper · Trend masa tunggu01530Frog HopperAnggaran10:1515:0019:45

Fight Ippatsu!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Fight Ippatsu! · Trend masa tunggu01530Fight Ippatsu!Anggaran10:1515:0019:45

Sea Chicken GO!

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan15 minit
Sea Chicken GO! · Trend masa tunggu01530Sea Chicken GO!Anggaran10:1515:0019:45

Crazy Stooon

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

16:45 JST
Data direkodkan60 minit
Crazy Stooon · Trend masa tunggu03060Crazy StooonAnggaran10:1515:0019:45

Merry-Go-Round Dog

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
Merry-Go-Round Dog · Trend masa tunggu01530Merry-Go-Round DogAnggaran10:1515:0019:45

Kids' Fire Brigade Keshippi

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Kids' Fire Brigade Keshippi · Trend masa tunggu01530Kids' Fire Brigade Keshippi10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Round and Round Drive

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Round and Round Drive · Trend masa tunggu01530Round and Round Drive10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Hero Training Center: Mission 8

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Hero Training Center: Mission 8 · Trend masa tunggu01530Hero Training Center: Mission 810:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island · Trend masa tunggu01530Miracle Wan Room — Adventure on Churros Island10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Karts — Circuit Course

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Karts — Circuit Course · Trend masa tunggu01530Go-Karts — Circuit Course10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Play Park

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Play Park · Trend masa tunggu01530Play Park10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Sweets Cup

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Sweets Cup · Trend masa tunggu01530Sweets Cup10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Animal Rescue — Attack of Mechantula

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Animal Rescue — Attack of Mechantula · Trend masa tunggu01530Animal Rescue — Attack of Mechantula10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Bungee Jump

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Bungee Jump · Trend masa tunggu01530Bungee Jump10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Milky Way

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Milky Way · Trend masa tunggu01530Milky Way10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Panorama Driving

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Panorama Driving · Trend masa tunggu01530Panorama Driving10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

My Racing

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

My Racing · Trend masa tunggu01530My Racing10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Spin Drive

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Spin Drive · Trend masa tunggu01530Spin Drive10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Tamagoro Brain Challenge

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Tamagoro Brain Challenge · Trend masa tunggu01530Tamagoro Brain Challenge10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Go Mine Cart

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Go Mine Cart · Trend masa tunggu01530Go-Go Mine Cart10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Nobbo Tower

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Nobbo Tower · Trend masa tunggu01530Nobbo Tower10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

My Knit

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

My Knit · Trend masa tunggu01530My Knit10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Driving Lab

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Driving Lab · Trend masa tunggu01530Driving Lab10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

My U.F.O. Factory

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

My U.F.O. Factory · Trend masa tunggu01530My U.F.O. Factory10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research · Trend masa tunggu01530Lipovitan Lab — Dr. Lipo's Secret Research10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Sea Lion Hall

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Sea Lion Hall · Trend masa tunggu01530Sea Lion Hall10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Bun Bun Swing

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Bun Bun Swing · Trend masa tunggu01530Bun Bun Swing10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Go-Karts — Highway Course

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Go-Karts — Highway Course · Trend masa tunggu01530Go-Karts — Highway Course10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Dino Runner

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Dino Runner · Trend masa tunggu01530Dino Runner10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Pteranodon's Sky Adventure

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Pteranodon's Sky Adventure · Trend masa tunggu01530Pteranodon's Sky Adventure10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

SHATEKI

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

SHATEKI · Trend masa tunggu01530SHATEKI10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Coin Games

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Coin Games · Trend masa tunggu01530Coin Games10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Fashion Lab

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

Fashion Lab · Trend masa tunggu01530Fashion Lab10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

U.F.O. Sauce Shooting

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

U.F.O. Sauce Shooting · Trend masa tunggu01530U.F.O. Sauce Shooting10:1515:0019:45Tiada rekod untuk tempoh ini

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan35 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu060120Purata kawasanAnggaran10:1515:0019:45

Tarikan

11 tarikan yang ditunjukkan

1–8 / 11

Tarikan — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitゴーカート ファミリーコースヒーロートレーニングセンターゴーカート シングルサーキットコースキャンパスチャレンジアニマルレスキューミルキーウェイ(ペアシート)えんぴつタワーGiant Ferris Wheel
25-1210:15–11:0030———————
11:00–12:00≈5045———≈45——
12:00–13:00≈60≈45———≈45——
13:00–14:00≈60≈45———≈50——
14:00–15:00≈75≈45———≈60——
15:00–16:00≈75≈45≈4015—≈70——
16:00–17:00≈90≈70≈45≈30≈25≈95≈1515
17:00–18:00≈100≈70≈45≈30≈30≈120≈15≈75
18:00–19:00≈120≈50≈30≈20≈30≈105—≈105
19:00–19:15—≈30≈30≈15—≈75——
19:15–19:30—303015—75——
19:30–19:45—≈30≈30—————
19:45–20:00—3030—————

9–11 / 11

Tarikan — Setiap baris menunjukkan purata selang. Sekarang adalah penantian terkini yang disiarkan; - bermakna tiada rekod.
Masa minitミラクルわんルームミルキーウェイ(シングルシート)ゴンドラ スカイシャトル
25-1210:15–11:00——≈5
11:00–12:00———
12:00–13:00———
13:00–14:00—≈25—
14:00–15:00—≈30—
15:00–16:00—≈35—
16:00–17:00≈30≈45—
17:00–18:00≈30≈45—
18:00–19:00≈30≈50—
19:00–19:15≈30≈60—
19:15–19:303060—
19:30–19:45≈30≈60—
19:45–20:003060—
Lihat tarikan dan aliran purata

ゴーカート ファミリーコース

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan105 minit
ゴーカート ファミリーコース · Trend masa tunggu075150ゴーカート ファミリーコースAnggaran10:1515:0019:45

ヒーロートレーニングセンター

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
ヒーロートレーニングセンター · Trend masa tunggu04590ヒーロートレーニングセンターAnggaran10:1515:0019:45

ゴーカート シングルサーキットコース

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
ゴーカート シングルサーキットコース · Trend masa tunggu03060ゴーカート シングルサーキットコースAnggaran10:1515:0019:45

キャンパスチャレンジ

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan15 minit
キャンパスチャレンジ · Trend masa tunggu01530キャンパスチャレンジAnggaran10:1515:0019:45

アニマルレスキュー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:15 JST
Data direkodkan30 minit
アニマルレスキュー · Trend masa tunggu01530アニマルレスキューAnggaran10:1515:0019:45

ミルキーウェイ(ペアシート)

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:15 JST
Data direkodkan75 minit
ミルキーウェイ(ペアシート) · Trend masa tunggu060120ミルキーウェイ(ペアシート)Anggaran10:1515:0019:45

えんぴつタワー

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

17:45 JST
Data direkodkan15 minit
えんぴつタワー · Trend masa tunggu01530えんぴつタワーAnggaran10:1515:0019:45

Giant Ferris Wheel

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

18:45 JST
Data direkodkan135 minit
Giant Ferris Wheel · Trend masa tunggu075150Giant Ferris WheelAnggaran10:1515:0019:45

ミラクルわんルーム

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan30 minit
ミラクルわんルーム · Trend masa tunggu01530ミラクルわんルームAnggaran10:1515:0019:45

ミルキーウェイ(シングルシート)

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan60 minit
ミルキーウェイ(シングルシート) · Trend masa tunggu03060ミルキーウェイ(シングルシート)Anggaran10:1515:0019:45

ゴンドラ スカイシャトル

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

10:45 JST
Data direkodkan5 minit
ゴンドラ スカイシャトル · Trend masa tunggu01530ゴンドラ スカイシャトルAnggaran10:1515:0019:45

Purata kawasan

Termasuk anggaran

Jam tidak tersedia · 10:15–19:45 minit · Waktu Jepun

19:45 JST
Data direkodkan40 minit
Purata kawasan · Trend masa tunggu04590Purata kawasanAnggaran10:1515:0019:45
Hari sebelumnyaKalendar kesesakanKeesokan harinya